Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy egy férfi tudtára adjam, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
22 évesek vagyunk mindketten, közös szakon tanulunk az egyetemen, de nem tartozom a baráti társaságába.
2015. nov. 24. 14:17
1 2
 1/14 Estienne ***** válasza:
Nagylevegő és....
2015. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is beszélgess vele, ismerjétek meg jobban egymást.
2015. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
A puncivillantás mindig egyértelmű ...
2015. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Érd el hogy bekerülj a baráti társaságába. Közös barát lévén, vagy szervezz bulit pár barátoddal és hívd meg őt meg pár barátját (miért ne?). Internet, közösségi portál, egyetemi oldal.. beszélgetés kezdeményezés akár szakmai alapon.. ilyesmi.
2015. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó lenne megismerni.
2015. nov. 24. 14:23
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, jó ötlet.:))
2015. nov. 24. 14:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy kérj tanácsot tőle. Biztos jó valamilyen tárgyban, keresd meg hogy hallottad mennyire jó és segítene-e neked pár kérdésben. Innen már csak karnyújtás a közös program. :)
2015. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se mondd meg neki egyenesen. Sosem szabad szerelmet vallani, ez alapszabály...
2015. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, még a végén megijedne tőlem. :D
2015. nov. 24. 14:33
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem se vallj szerelmet, főleg hogy ez nem is igazi szerelem, hisz nem is ismered!! Ez max rajongás, tetszés.

Ha azonos szakon tanultok, akkor egy egyetemi bulin kezdj el beszélgetni vele, vagy amit fentebb írtak, hogy tarts bulit és hívd meg őt és a barátait, vagy közös barát lévén kerülj közelebb hozzá.

Ha már kicsit megismered, akkor fogod te is látni, hogy tényleg bele vagy-e zúgva, vagy csak nagyon megtetszett, de a személyisége nem vonz mégse.

De ez nem szerelem.

2015. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!