Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyire értékelitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire értékelitek, ha a hölgy szerelmes levelet ír nektek (kapcsolatban vagytok)?

Figyelt kérdés

Így is tudatja, hogy mennyire szeret téged.

Túl romantikusnak és nyálasnak tűnik?



2015. júl. 20. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
vele vagyok kapcsolatban vagy mással?
2015. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Vele vagy kapcsolatban.

Kicsit félreérthető lett. :)

2015. júl. 20. 11:00
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

attól függ hogyan fogalmaz...ha mindenféle lírai nyálas dolgot ír akkor nyálas...de ha próbál viccesen olyan dolgokat belefogalmazni ami kettőnkkel kapcsolatos az szerintem tetszene is...

pl én informatikus vagyok (2 éve dolgozok), ő ápolónőnek tanul, szóval teljesen máshogy látjuk az embereket, a világot...de attól még lehet frappásan fogalmazni :)


22F (barátnőm 22L)

2015. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha már kapcsolatban állunk, tök mindegy, hogy mit ír, hiszen szeretjük egymást, örülnék neki, de lehetőleg ne fogalmazzon túlságosan elvontan, mert attól ráz ki a hideg igazán, amikor tizedszeri olvasatra sem értem, hogy mire akar kilyukadni.
2015. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én imádnám, én is szeretek levelet írni. Lényeg, hogy kettőnkről szóljon, és ne legyen brutálisan elvont. De nagyra értékelném mindenképp.
2015. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én igenylem ezt. Csodas erzes kerit hatalmaba, ha olvasom a vallomast. ;)
2015. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak örülök neki ha ilyen levelet kapok.
2015. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. júl. 21. 09:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha folyton szerelmes leveleket írogatna még a kapcsolatban is és elvárná, hogy ezért cserébe körbeugráljam, határtalan rajongást és lelkesedést mutassak és ha ezt nem kapja meg, akkor meg menne az érzelmi zsarolás, akkor otthagynám.

Viszont ha nem ilyen önértékelési gondok miatt csinálja és nem az a lényeg, hogy ünnepelve legyen, hanem tényleg azért, mert szeret, akkor örülnék neki, jól esne, és elérné, hogy sűrűbben menjünk el vacsorázni, színházba és hasonlók.

2015. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az én párom néha reggel mikor ő megy el hamarabb dolgozni, apró kis cetlit szokott hagyni az asztalon, különböző kis üzenetekkel amiben leírja hogy szeret. Imádom :) nem is kell ennél bonyolultabb.
2015. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!