Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnátok ha a párotok elvenné az anyósnak valótól a pénzt a benzinre, miközben tudja h anyagilag nem álltok a magaslaton?

Figyelt kérdés
22/L

2015. nov. 24. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Anyósnak valótól a pénzt a benzinre? Csak én nem értem?


Anyósnak tartoztatok, pénzt ígértetek, stb, és ahelyett a párod benzinre költötte? Vagy anyósnak fizette ki a benzint, pedig nektek alig van? Vagy mi van?!

2015. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy az anyósnak való pénztől a benzinre :))
2015. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elvitt minket bevásárolni egy közeli városba és az útért elvette a pénzt.
2015. nov. 24. 23:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, a párod elvitt téged és anyukádat bevásárolni, és elkérte a benzin árát, pedig tudja, hogy szarul álltok?


Lehet, hogy nem tudta, mivel éppen bevásárolni vitt... Szerethet ő bármennyire, az autó nem a szerelemtől gurul, lehet, hogy neki sincs egy forintja se, viszont másnap azzal kell dolgoznia mennie, vagy bármi.

2015. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan, és igen, tudja, hogy most nem állunk a legjobban anyagilag. Csak mert ismerek valakit aki nem veszi el a pénzt semmilyen útért az anyósnak valótól. Azért kérdezem, hogy ti mit szólnátok ilyenre, illetve szóvá tennétek a barátotoknak?
2015. nov. 24. 23:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"ismerek valakit" - Hát, én meg olyat ismerek, akiknek van saját autójuk, gazdagok. Ti miért nem vagytok ilyenek?! Na látod. Nem vagyunk egyformák. Ő elvitt, ti kifizettétek.


Nem, nem tenné szóvá, megköszönném, hogy elvitt, és részemről rég nem lenne téma.

2015. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az anyósnak valótól dolgot valahogy nem értem. Te tartod el anyukádat ? Akkor viszont közös pénz, tehát ha anyukád el szeretne menni vásárolni egy közeli városba, akkor két lehetöség van :

- mentek kocsival de az nem a szerelemtöl gurul, és lehet hogy ez a plusz fogyasztás a párodnak sem volt betervezve. Nektek viszont be lehet hiszen anyukád akart bevásárolni, tehát a pénzbe nyilván beleszámolta a logisztikai költségeket is.

- ha autóra nincs pénz, menjetek busszal. Az olcsóbb. A kényelmet sajnos meg kell fizetni.

Mondjuk ha a barátod magától ajánlotta fel hogy elvisz akkor elég fura hogy utólag elkéri a pénzt még ha jogos is.(jogos de nem etikus) Úgy lennék vele hogy nyilván azért ajánlja fel mert belefér. Viszont ha Te kérted meg rá akkor teljesen érthetetlen hogy miért nem gondoltál eleve rá hogy odaadd a benzinpénzt. Tudod, addig nyújtózkodj...

Volt egyszer egy völegényem aki iszonyatosan spúr volt és ott próbált lenyúlni ahol tudott. Na most elvileg együtt laktunk de ö soha egy fillért nem fizetett se a rezsibe, se a bevásárlásba, se amikor elmentünk valahova. Anyósnak ezzel szemben havonta "járt" a 100 ezres fizetéséböl a 40 ezer forint. Állandóan sírt a szájuk hogy minden milyen drága. É 2 helyen dolgoztam hogy meg tudjunk élni. A srác olyan helyen dolgozott (rendvédelmi szerv) hogy hetente 2-3 napot volt csak szolgálatban, amúgy otthon döglött és anyukáját hurcolászta ide-oda. A közös autónkkal. Amibe amùgy ö szigorúan mindig csak 2000 forintért tankolt mondván többre nincsen pénze. És aztán persze alattam fogyott ki a benzin. Én mindig teletankoltam a kocsit amiböl aztán anyucit vitte bevásárolni, pl Vecsésre Peströl mert ott 2 forinttal olcsóbb volt a krumpli. Ja, hogy a benzinpénz többe került ? Hát anyósnak nem mert nem ö fizette. Nekem meg egy idö után elegem lett, és akkor megkaptam hogy mekkora smucig vagyok hogy a völegényemtöl pénzt merek kérni amikor láthatom hogy nekik alig van (anyukának amúgy otthon állt glédában a dollár ami "araytartalék" amihez nem szabad nyúlni) és állandóan meg voltak gyözödve arról hogy én akarom öket lenyúlni pénzzel... És ha a hobbimra mertem áldozni 1 héten egyszer akkor megkaptam hogy mekkora sznob vagyok mert másnak enni sincs mit... Szóval minden éremnek 2 oldala van és senkinek sem "jár" valami, még párkapcsolatban sem. Erön felül nyilván senki nem tud segíteni.

2015. nov. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ez az "anyósnak való" szerintem valami tajjellegu kifejezes lehet, ami a parom (de meg nem felesegem) anyjat jelenti. (tehat a jovobeni anyost).


Ajanlom a kerdezonek hogy probaljon ugy fogalmazni hogy azt a magyarok tobbsege is megertse.

2015. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen, a jövendőbeli anyósára értettem, aki az anyukám. Elég komoly a dolog köztünk. Anyukám ajánlotta fel neki, hogy kifizeti az utat, ha elvisz minket. Kíváncsi voltam mások véleményére is, hogy ilyen helyzetben ugyanígy cselekednének-e?
2015. nov. 25. 22:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Aranyos, hogy a saját anyagi helyzetetekről írsz, de a párodé...? Mert neki sem puszira adják a benzinkúton az üzemanyagot, ez tény. És ha neki is hó vége van, nem csak nektek? Ha mindegy lenne neki, valószínűleg nem fogadja el a felajánlást.

Úgy gondolom, hogy ha van pénz elmenni vásárolgatni, akkor a benzinre is futja még - gondolom nem egy teljes tanknyit fizetett anyukád. Végülis a párod tett nektek szívességet, ritka vastag bőr kéne ahhoz, hogy még a szemére vesd, miért nem ingyen tette. A képedbe röhögnék és az életben nem ülnél többet az autómba, az is fix.

2015. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!