Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyire férne bele ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire férne bele ha a párotok hajnalban menne el otthonról a hobbija miatt?

Figyelt kérdés
Közölte velem minden hétvégén el szeretne menni, hajnalban indulna, és este fele jönne haza. Eddig kb. 2szer csinálta, és nekem rossz volt, előtte lévő este szólt, hogy menni fog, így tervezni se tudok.
2015. nov. 25. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem minden hétvége menne, hanem mondjuk 2 hetente, akkor azt mondom ok. De így én sem örülnék. Egész héten dolgozik mindenki, akkor legyünk néha együtt egy teljes hétvégén. Vagy ha olyan a hobbija, mennék vele én is :D
2015. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beleférne, ha utána este találkoznánk és a hétvége másik napján is. Egy napot azért kibírok nélküle.
2015. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta minden hétvégén el szeretne menni, akkor utána miért ér meglepetésként hogy tényleg elmegy?

Amúgy meg a párod önálló ember, nincs hozzádnőve, azt csinál amit akar. Nem is tudom értelmezni ezt a "beleférne" szót, hisz semmilyen jogom nincs megszabni, hogy mit csinálhat.

2015. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert keveset vagyunk egyutt. Volt olyan hogy keson jott haza es mar menni akart. Nekem fontos az egyutt toltott ido. Az is hogy neha kulon legyunk. Ha 2-3 hetente szeretne menni hat menjen. Illetve hogy ne elotte par oraval szoljon... tudjak en is tervezni.
2015. nov. 25. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdésfeltevés, mert én egyből azt akartam írni, hogy az én párom is el szokott menni hajnalban a hobbija miatt, és sokszor csak másnap jön haza... de aztán tovább olvastam, és kiderült, hogy itt arról van szó, hogy veled nem egyeztet, és az engem is irritálna. Az én párom általában hetekre előre tervez, hogy mikor megy és mikor töltünk együtt időt, mikor megyünk együtt valahova, stb. Az exem nem így működött, nála én is sokszor szívtam a fogam, hogy nem tudok tervezni, ezért ezúttal olyan férfit választottam, aki rendelkezik némi érzelmi intelligenciával, empátiával, és tiszteletben tartja, hogy létezem.
2015. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!