Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos volt a kiakadásom? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a kiakadásom? Vagy tényleg túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Nyáron ismertem meg egy pasit. Nem vagyunk együtt, de talán még a szexkapcsolat is túlzás. Elvagyunk együtt ha olyan kedvünk van, meg néha lógunk együtt, de ennyi.

Mint például ma is, eljött velem vásárolni. 3 óra után kicsit ideges voltam mert sehol nem találtam, amit kerestem, és fontos lett volna. Kicsit számítottam volna a segítségére vagy az "együttérzésére", ehelyett csak bámészkodott, nyomkodta a telefonját meg végig magáról beszélt. Tényleg ideges voltam, mert fontos lett volna, amit kerestem, és igen, lehet hogy kicsit idegesítő is voltam, erre ő az egyik percben közölte, hogy "Ha tudtam volna, hogy ekkora hisztis p.icsa vagy..." Visszakérdeztem mert egyszerűen nem hittem el, amit mond, erre tök bunkón rávágta hogy "jól hallottad"

Nyilván nem ez volt a legjobb reakció, meg rosszul cselekedtem, de indulatból pofonvágtam, mire csak kiröhögött. Otthagytam, 10 perc múlva felhívott, hogy hol vagyok, visszamentem hozzá, és csak magyarázkodott hogy hát nem gondolta komolyan meg ne haragudjak...amúgy ordított róla hogy kamuzik, csak nem akar fasírtban lenni..... Nem egy hülyegyerek egyébként, 26 éves, (elvileg) érett férfi... A tesóm szerint túlreagáltam, nincs "jogom" így kiakadni rá, nem is vagyunk együtt..

Tényleg túlzás volt a reakcióm?(a pofont leszámítva, mert az tudom hogy igen)


2015. nov. 25. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem reagáltad túl, én férfiként soha nem engednék meg magamnak ilyet nővel szemben, még kapcsolatban sem.
2015. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

túlreagáltad.

Én férfiként tuti nem viselném el, hogy így hisztizzenek nekem.

2015. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tenyleg ritka egy hisztis p*csa vagy.

Minek rangattad el magaddal egyaltalan, ovodas vagy, hogy nem tudsz egyedul vasarolni?

Mellesleg pofozkodni is rettenet primitiv dolog.

2015. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én tökön is rúgtam volna :D

Szerintem jogosan akadtál ki, HA! tényleg csak ideges voltál es nem vergõdtél mint egy ovis.

2015. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Senki nem kényszerítette hogy eljöjjön :) Ő maga ajánlotta fel.

De nyilván alkossunk véleményt a másikról nulla ismerettséggel meg minden nélkül :)

2015. nov. 25. 16:45
 6/11 A kérdező kommentje:

A "hisztim" egyébként a következő volt : kb. 2x megemlítettem a szokásosakat, elegem van, nem hiszem el.. Ja és öt percig telefonáltam egy barátnőmmel, akit megkértem hogy nézze meg a dolgot egy másik plázában, ha úgyis arra jár.

Mellesleg abból a három órából kb. 1-et egy férfiruha-üzletben töltöttünk, ahol érdekes mód én nem hisztis p.icsáztam le, miután összeveszett az eladóval, hogy miért nincs más színű a kabátból amit kinézett...na mindegy.

2015. nov. 25. 16:54
 7/11 anonim ***** válasza:

nyilván alkossunk véleményt nulla ismeretséggel...

" Tényleg ideges voltam, mert fontos lett volna, amit kerestem, és igen, lehet hogy kicsit idegesítő is voltam"


Arról alkottam véleményt, amit te írtál. Ha túl kevés információt osztasz meg, akkor nem értem miért siránkozol, hogy kevés infó alapján ítélünk meg.

2015. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az utánad válaszoló, roppant udvarias komment miatt "siránkoztam".
2015. nov. 25. 17:07
 9/11 anonim ***** válasza:
pedig egyetértek vele, pofozkodni primitív dolog.
2015. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az irasod alapjan iteltem en is, megis mi mas alapjan tettem volna? Mit vartal megis, leirsz egy szituaciot amiben hisztis harpiakent vazolod magad, aztan csodalkozol, hogy igy jossz le az embereknek? Logikus, tenyleg :D


Igy jar az, aki kerdest ir ki es velemenyt var ra, nem mindig azt fogod hallani, amit szeretnel, ez van.


#3

2015. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!