Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom előttem járt 2 évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom előttem járt 2 évig egy lánnyal, nincsenek már jóba, nem irkálnak egymásnak, és nem is járnak össze. De mégis megpuszilják, megölelik egymást minden találkozáskor. Üdvözlésképp gondolom. Nagyon nagyon zavar. Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Velem 2 éve van együtt, 22L 22F

( Mondtam már neki, hogy zavar, mindig mondja, hogy javít a helyzeten, de még nem vettem észre. )



2015. júl. 30. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos... Az ember egy szimpla barátot is megölel akár meg megpuszil találkozáskor. Ők nem is irkálnak meg találkozgatnak csak jóban vannak, ennyi.
2015. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az nem jogos, hogy nincsenek is jóba, nem is látják egymást sokáig, majd a semmiből a rég volt nagy szerelemmel hatalmas puszik, ölelések? Légyszíves..
2015. júl. 30. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem jogos, hogy kiakadsz. En is mar talalkoztam exemmel.megsem ugrottam a nyakába...egy hello es ennyi. Max kenyszerpuszi. De az erezhető...
2015. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem jogos a kiakadásod. Abban, hogy puszit adnak egymásnak és megölelik egymást, semmi nincs az ég világon. Ettől még te vagy a párja. De ha ilyeneken féltékenykedsz, akkor lehet, nem sokáig leszel.
2015. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
90%
már elnézést, én leülnék vele és elmondanám, hogy ez nekem rettentően fáj..2 éves volt kapcsolatról van szó, akit ez nem zavarna, azt nem nagyon érdekli a kedvese..én bele is haltam volna, ha ezt tette volna velem a párom, de esze ágában sem lenne! baráti? kényszer? ex. amennyiben tényleg nem beszélnek, meg semmi, mi a fenéért teszi ezt? Nem fér a fejembe. Erre nem tudok értelmeset írni. Mondd meg, hagyja abba, vagy lehet dönteni hogy kellesz-e neki, vagy exszel puszizik.
2015. aug. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Épp ma beszéltem vele erről a témáról, állítólag csak engem szeret, de mondta hogyha olyan szituáció adódik, és többen lesznek, nem fogja eltolni magától az exeket, mert az kínos eset.. " mit szólnak a többiek " de nem veszi észre, hogy nekem ezzel darabokra töri a szivem, hiába mondom úgy néz ki..

Csak ennyi a gond, emígy meg szeressük egymást.

2015. aug. 2. 20:25
 7/10 anonim válasza:
utolsó vagyok...mi az, hogy "mit szólnának a többiek"? Eszem megáll! Azt szólják a többiek, hogy rohadtul semmi közük ehhez. Egy. Kettő, nem kell megölni egymást a volt partnerrel, ez lenne egyébként is emberi. De, az ex az ex, és most radikálisan fogok fogalmazni: a halott kutyádat sem ölelgeted, hogy de mit szólnak a többiek, ha eltemetem. Ha szeretem a párom, eszembe sem jut az exszel így viselkedni, nem hogy ha szóvá is teszi, hogy ez neki baromi sz@rul esik! Ez már ostobaság, nyúlbénaság (mi a frászért függ így haveroktól?) és bunkóság. Sajnálom, de ez az igazság.
2015. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy látszik eddig én voltam a túl naiv, mert azt hittem, mivel csak ez a probléma a kapcsolatunkban, simán elnézhetem ezt. De úgy látszik ha még egy ilyen hiba akad, akkor ennyi volt. Jobb időben reagálni, mint házasként...
2015. aug. 4. 14:13
 9/10 anonim válasza:
helyes! állj a sarkadra! ha szeret, nem bánt meg! :)
2015. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Én azt nem értem, hogy miért kellene feltétlenül az exeknek ellenségekké válni? Én is jóban vagyok az exeimmel. Van amelyikkel jóban, öleléssel, puszival, van amelyikkel csak néha beszélek, van akivel meg beszélnénk, de az új párja féltékeny. Van aki azt mondja, hogy ha ex volt, akkor max köszönjön az utcán egy sziával és ennyi. De ha volt X évetek együtt, akkor van sok közös emlék, amiről lehet beszélni. Persze ehhez kultúrált szakítás kell. Nyilván ha megcsalás miatt szakítotok, akkor a megcsalt fél nem szívesen látna. De láthatóan itt nem ez van. Túl féltékeny vagy szerintem.
2016. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!