Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már, azon a szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már, azon a szinten vagyok, hogy plasztikáztatottam magamat, mert plaghiocephia miatt szóba sem állnak velem. Vajon miért igazságtalan, a világ a ronda kinézetű férfiakkal? 28F

Figyelt kérdés
Keményen dolgozom, de senki nem szól hozzám, a munkahelyen, csak a rosszat tudják észrevenni. A lányok 50% csak azt nézi, hogy milyen izmos a férfi, és mekkora a pénztárcája. A másik 50% értelmesebb fele meg foglalt.

2015. nov. 26. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Szóval az a normális csaj, aki összejön olyan pasival, aki egyáltalán nem vonza, nem indítja be, mit ad isten, undorodik tőle.

Ha nem teszi, akkor pénzéhes.

Aha.

Menj a sarokba és bőgj tovább.

2015. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kösz, csak ilyen kommenteket várok ezen az oldalon.
2015. nov. 26. 22:58
 3/10 A kérdező kommentje:
Végül is ez a világ vár a ronda férfiaknak. Nem baj, megcsinálják, az arcomat, majd én is olyan utálatos leszek, mint más velem.
2015. nov. 26. 23:05
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
72%
ez sztem kicsit gyerekes
2015. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kicsit utánanéztam ennek a plagiocephalia-nak. Úgy látom, ezen nem plasztikai sebész tudna segíteni. Sőt már sokkal korábban kellett volna műtét. De lehet, hogy valamit a plasztikai sebész is tud javítani a megjelenéseden. Pontosan milyen műtétre gondoltál?


Egyébként nekem sem szimmetrikus az arcom, de csak a füleimem műtötték meg, mert szétálltak. Viszont az állam és az orrom is ferde. De azt már nem fogom megműttetni.

2015. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megértelek. A helyzet az, hogy a Te esetedben is van valahol egy társ de nehezebb a dolgod, mert a mások számára adott lehetőség - az esélyteleneknek is megadható lehetőség - kimarad, és csak az "igazi" lehetne az, akivel össze tudnál jönni. Ő pedig valahol ott van, sok szerencsével meg is találod biztos.

A te elvárásaiddal gondolom minden oké, reálisak...


38F

2015. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Első vagyok.

Sajnálom, ha a nyers voltam.

De ez az igazság.

Számít a külső. Aki mást mond az hazudik.

Az változó, hogy mennyire!

Ez nem csak férfiaknál van így, nőknél is.

Ha nincs vonzalom, bukod az egészet.

Az élet sz#r és igazságtalan. De erre ovi után kezd rájönni az ember.

De ezért kollektíven hibáztatni az emberiség 25%át elég nevetséges, nem gondolod?

Régen volt játéktér, pl egy csúnya lány megfelelő hozománnyal elkelt, vagy egy gazdag de csúnya fiú is vehetett feleséget, általában egy fokkal szegényebb sorból, vagy érdekből.

De ezek nem szerelmi kapcsolatok voltak.

Egy vicc jut róla eszembe:

Pista ganajozik az uraság istállójában.

Fáradtan felsóhajt:

-Ejj, apám is gróf volt, a fiam is gróf, én meg itt túrom a sz#rt!

2015. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy milyen műtét lenne, mert Pesti orvossal beszéltem. És Franciaországban tudnák megcsinálni. De van benne kockázat. De ezt is felvállalom. Már felvették a kapcsolatot a Franciákkal.
2015. nov. 28. 10:57
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha többször kell kimennem azt is bevállalom.
2015. nov. 28. 11:00
 10/10 Nagy Hanna1012 válasza:

Figyelj, ha neked ez tényleg ilyen fontos, kik vagyunk mi, hogy beleszóljunk? De azért ezt se felejtsd el: igen, egy pontig fontos a külső. Ez tény, az ember gyarló egy lény. Én se vagyok szép. Sőt, az első fiúmat sem tartottam először vonzónak. De ha van idő, a belső tényleg el tudja varázsolni másikat, ez a "kisugárzás" csodákra képes. 😊

Amúgy apukámnak is kicsit vicces alakú a feje (ráadásul kopasz is), anyukám mégis jóképűnek tartja. Szóval ne ess kétségbe!


18/L

2019. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!