Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már úgy, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy, hogy nagyon megfogott egy nő, de aztán kiderült, hogy nem lehet semmi köztetek?

Figyelt kérdés
Utána mit tettél? Sokára ment ki a fejedből?
2015. nov. 26. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lassan másfél éve megfogott. Még nem lehet köztünk semmi. Most teszek érte, hogy lehessen. Majd ha mindent megtettem, és nem sikerül, akkor szomorkodom egy sort, és remélem hamar túlteszem rajta, de ezt nem tudhatom előre. Ha sikerül, akkor meg jöhet a szokásos énvagyokavilágonalegboldogabb szlogen.
2015. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen férfi, az is ér? Mivel kizárt, hogy összejöjjünk, ezért nem is nyitottam felé, de minden nap látom, és minden nap fáj. :( Lassan 1 éve.
2015. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A második helyzete teljesen rám illik,szintén nő vagyok.Talán már túltettem magam rajta nagyjából,de a fejemből nem vertem ki teljesen.Szerintem nem is fogom.
2015. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok. Pasik ezek szerint nem így működnek..
2015. nov. 29. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!