Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedhet így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhet így?

Figyelt kérdés

A srác kerüli a tekintetem, direkt nem szokott rám nézni úgy érzem.Egyik barátnőm ismeri és ha beszél vele figyelmen kívül hagy, mintha nem venne észre.Néha messzebbről figyel, köszönni néha köszönünk egymásnak.Ha találkozik a tekintetünk, vagy mégis rám néz akkor olyan fura, néha mintha nem kedvelne, de van hogy végigmér a tekintetével feltűnően.Egyszerűen nem értem.Mikor viselkedtek így?

L18


2010. márc. 21. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én általában reggel 6kor.

Am csak meg akar húzni(énis) de utál.

2010. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ennél sokkal összetettebb lehet a dolog. Lehet az előttem írónak igaza van, de lehet hogy a srácnak lelki problémái vannak, és önmagával harcol. Azért néz rád így mert tetszel neki, de mégis elakarja hitetni hogy utál téged (mint mindenki mást). Elég kényes téma, de van benne tapasztalatom :)


Illetve az hogy kerül téged a tekintetével szintén egy 50%-50%-os esély hogy bejössz neki, vagy épp, valami módon távolodik tőled.

2010. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg lehet valami abban hogy lelki problémái vannak, kicsit magába fordult nem éppen a társaság középpontja és művész lélek is, szóval nem egyszerű.Majd kikérdezem barátnőmet óvatosan róla.Nem akarom neki elmondani hogy még tetszik a srác.
2010. márc. 21. 15:29
 4/4 anonim válasza:
A tegnapi emberke volnék. Nos, minden "művészlélek"nek van egy kis lelki baja. Szóval ha te szereted őt, és kiderül ő is szeret (vagy még mielőtt kiderülne) gondold át, tudod-e őt "ápolni" ha valami nem úgy sikerül ahogy. Persze ez csak egy jótanács
2010. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!