Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nem akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátomat, és nem akarom elveszíteni, viszont nincs ideje rám (tanul és dolgozik is), és azt mondta, hogy legyünk csak barátok, mert ez így nem működik, hogy csak ritkán látjuk egymást, és nincs ideje kapcsolatra.

Ez nekem nagyon rosszul esik, ő az első barátom, rá sem bírok nézni más fiúra, és szörnyű belegondolni, hogy többet még csak meg se ölelhetem:( Mondtam neki, hogy nem akarom elveszíteni, ha kell, akár várok is rá, de ő csak azt hajtja, hogy ez nem lenne fair velem szemben, ha csak beleképzeli magát a helyemben (igaz hisztiztem is, de csak mert szeretem). Engem nem érdekel, már régóta vártam arra, hogy együtt lehessünk végre, azt hittem, hogy legalább kicsit is fontos vagyok neki, mert tényleg úgy viselkedett, olyanokat tett, amik azt bizonyítják, hogy jelentettem neki valamit.

Mit csináljak? Belehalok, ha csak arra gondolok, hogy többet nem láthatom, pedig nem vagyok már tini, és mindig magamnak való voltam, nem tápláltam érzelmeket senki felé, senki sem volt igazán fontos nekem eddig. Most azt mondjátok, hogy idővel jobb lesz, de csak sírok és nem tudom abbahagyni. 19/L


2015. nov. 28. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Most így érzed,így gondolod,mert szerelmes vagy.El fog múlni.A boldogság is elmúlik,az érzelmek is.Neki nem vagy fontos,te pedig hiába sírsz,ez nem változtat semmin sajnos.Hazudsz magadnak,hogy olyanokat tett,blabla.Ha szeretne,nem bírna téged faképnél hagyni.Találsz te még olyat,akinek majd számítasz is.
2015. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 omba ***** válasza:

"azt hittem, hogy legalább kicsit is fontos vagyok neki, " - hát rosszul hitted az ő szavainak higgy.

Elég korrekten megmondta, hogy nem akar tőled semmit többé.

2015. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!