Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység. SOS! Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység. SOS! Nem akarom elveszíteni. Mi kellene most tennem?

Figyelt kérdés
Baráom féltékeny rám és a legjobb barátjára. Én a legjobb barátjával olyan kapcsolatban vagyok mintha a bátyám lenne. Ők is nagyon jóban voltak de most szóba sem állnak, kerülik egymást. Ezzel választás elé kényszerítenek de ez borzalmas nekem. Ők azt mondják nem beszélik meg pedig külön-külön és együtt is próbáltam velük erről beszélgetni. Nem tudom mit tegyek. Ne beszéljek egyikkel sem? Beszéljek mindkettejükkel? Nagyon szeretem a barátomat de a másik fiú az egyik legjobb barátom :( Nem tudom mit tehetnék. Kérlek segítsetek!

2014. ápr. 4. 00:16
 1/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Másik pasid lehet... másik barátod nem biztos...
2014. ápr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a pasidnak!
2014. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért lenne igaza a pasinak?????? válaszd a barátodat, ha már a pasid ilyen balf....sz!!!!
2014. ápr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Beszélj vele és a barátod (bátyád) próbáld kerülni! és neki is mondd meg miért kerülöd
2014. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ne találkozz a fiúval akit bátyádnak gondolsz, beszélgess vele facebookon, vagy skypon. a barátoddal legyél többet, hiszen őt szereted nem?

Ha engem választás elé tenne a barátom, biztos, hogy őt választanám. Pedig van jó pár fiú barátom, és egyikre sem féltékeny. A kapcsolatunk elején minden fiúra féltékeny volt, sokat hívott merre vagyok, mikor érek haza. Mikor felszálltam a hévre hívott, mikor leszálltam a hévről hívott és még hév közben is hívott, hogy mi van velem, merre vagyok, mit csinálok?

Most már 3 éve vagyunk együtt, egyáltalán nem féltékeny. A féltékenység egyébként azért alakul ki, mert nagyon szeret téged, és félt hogy elveszít. Az a véleményem hogy egyáltalán nem rossz dolog. Sokszor én is kiakadtam, hogy most már elég, csak beszéltem azzal a sráccal semmi több. De utána megértette.

Lehet hogy időt kéne neki adnod, nemrég jöttetek össze?

Ráadásul ha nagyon jó barátok, akkor valami oka csak volt, hogy ennyire összevesztek? Ha a "bátyád" mondta, neki hogy csak barátok vagytok lehet, hogy akkor nem akadt volna annyira ki? Vagy ha tényleg csak barátként gondolsz rá, akkor miért nehéz a választás? Vagy nos szóval, szerintem fiú-lány barátság nincs. Esetleg haverság. De én egyik fiú haveromra, barátomra nem mondom azt hogy mintha a bátyám lenne. Illetve akármlyikőjüknek mondanám, hogy a barátom féltékeny egy kicsit kevesebbet beszélgessünk, akkor azt mondaná, oké, szóljak majd ha már megnyugodott vagy ilyesmi.

Hát remélem azért tudtam segíteni

L/20

2014. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
már miért ne barátkozhatna? ha már előtte is ismerte, és jóban voltak. nem érdemes elmarni magad mellől a barátokat, mert ha a pasi dobbant, akkor ott leszel széééépen egyedül, és húú de nagy jót csináltál magadnak. nekem eszembe se jutott volna, h a barátomat bekorlátozzam h a lánybarátaival ne találkozhasson! és ő se teszi ezt velem! lévén, h nekem CSAK pasihaverjaim vannak, ez teszi ki a társaságomat, én vagyok ott az egyedüli lány. mostmár vannak barátnők, de addig én voltam csak. és biztos vagyok benne, h a pasim szépen otthagyott volna, ha ilyen hülyeségekkel zaklatom. és én is őt.
2014. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!