Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még a szexi vagy már a k....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még a szexi vagy már a k. urvás kategória?

Figyelt kérdés
Fehér blézer, piros dekoltált top, fekete latex leggings, fekete magassarkú és piros rúzs
2015. nov. 28. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Hát, elég k.rvás. A leggingsszel pláne...
2015. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen a latex gatyánál rontottad el. Egy jól szabott fekete nadrággal oké lenne.
2015. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem szexi, nagyon nagyon szexi, legalábbis számomra...

Általában pont azok krváznak, akiknek nincs jó nőjük, aki szépen öltözik

2015. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a típusú nadrággal inkább az utóbbi. A színekkel önmagukban nincs gond, jók együtt ezek a színek.
2015. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a piros rúzzsal meg a latexal elb**asztad
2015. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez még k.urvasnak nem mondható de jó úton jár felé..
2015. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Látni kell ahhoz, hogy véleményt lehessen róla mondani. Nekem nem a latex naci sántít, hanem a dekoltált top. Ha egy nő kiteszi a melleit, az nem szexi, hanem olcsó.
2015. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez még nem az, belefér!
2015. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, és szerintem is k.rvás. Igaza volt az egyik válaszolónak, egy normális nadrággal nem lenne vele semmi gond, ha a top sem olyan vészesen dekoltált. Leggings-el viszont, ráadásul LATEX leggings-el... Én nem tudom, hova készülsz, de ha (már csak a blézerből kiindulva) valami elegánsabb helyre készülsz, felejtsd el a latex cuccokat. A leggings pedig NEM nadrág! Csak megfelelő hosszúságú, feneket eltakaró felsőrésszel vagy szoknyával hordjuk. Az izléses nők legalábbis...
2015. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Blézer leggingsel? Inkább utóbbi. Szerintem ízléstelen a leggings ha derékig érő felsőruhához veszed fel. Ha valami combközépig érő kötött vagy szövetruhához menne az más. A top se mindegy mennyire dekoltált. Meg persze a legkardinálisabb kérdés: van-e alakod a leggingshez? Őszintén szólva én azt látom, hogy kevés embernek áll jól.


Egyik beosztottam jött be az általad leírtakba dolgozni (persze más színekkel). Én úgy vagyok vele, hogy az ízlés mindenkinek egyedi és amíg mást nem zavar meg dolgozik rendesen azt hord amit akar. A főnök viszont hazazavarta átöltözni. Bizonyos helyeken pl munkahelyen elvárás, hogy ne divatbemutatónak vagy ztcasaroknak nézzék az emberek öltözködésben. Sok hely dress code-ján ez a szerelés igencsak megbukna. Meg az élénkszínű rúzzsal is vigyáznék. Ha nem találod el az árnyalatot közönséges hatása lesz.

2015. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!