Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha random lányok bejelölnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha random lányok bejelölnek faxbookon, akkor nyugodtan elhívhatom őket randira?

Figyelt kérdés

Van 10 közös ismerősünk kb, van akivel 2-3 csak. Random lányok bejelöltek. Öten jelöltek be, ebből 1-el beszéltem csak pénteken.Szóval kevés közös ismerős.


Miért jelölnek be? Szívesen elhívnám mindet randizni:D csak még azt sem tudom van-e pasija vagy nincs.


Elsősorban nőket kérdezek! Ötlet?

Elhívhatom őket randizni? Nem vagyok hozzá félénk hogy elhívjam őket, csak lehet teljesen félreértem.. Végül is nem tudok mire gondolni ha egyiket sem ismerem, nincs közös ismerős...


2015. nov. 28. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd be közös csetbe őket: "Lányok, holnap 4-kor randi nálam, kotont hozzatok, filmezés lesz..."
2015. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1#Hmm, jó ötlet de most nem csak arra van szükségem. Szeptemberben ment exbarátnőm egyetemre, elköltözött, s most szeretethiányom van, ami nem összekeverendő a szexhiánnyal...
2015. nov. 28. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezért miért "Felnőtt párkapcsolatok" jellegű probléma, de azért válaszolok.


Szóval, az ilyen profilok az esetek 99%-ában kamuprofilok. Általában azért csinálják őket kiskamaszok, hogy így jelöljenek be olyan embert, akit amúgy nem mernének és így hátha látják, hogy van-e éppen barátja, barátnője. Vagy pedig unatkozó lánykák csinálnak ilyen profilt, hogy ezzel "teszteljék" a hapsijukat.

Csak ugyebár, ahhoz, hogy egy kamuprofil hiteles legyen, kell 2-300 ismerős, ezért jelölnek be fűt fát...

2015. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A legtöbb kamu profil, és szórakoznak.

Nekem 2-őt kellet elhajtanom a jó kurv.@ anyjukba, mert állandóan zaklattak. Hiába írtam hogy van barátnőm, akkor is tolták a hülyeségüket. Haverom kisbabás képe alá is írt az egyik, hogy kár hogy nem tőle van a baba, meg ilyen dolgok. :D

Lekeptam a 10 körméről és törölte a profilját. (max csinál még 1-et, és b.@sztat másokat.)

2015. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Óóó értem, biztos igazatok van. De ha nem kamu, akkor lazán hívhatnám őket randizni?
2015. nov. 28. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Hívjad nyugodtan. Vagy bejön, vagy buktad a dolgot és eszed a kefét utána. :D

De előbb, használd a Google image-t, hogy a profilkép stb. nem-e más profiljáról van-e lopva, vagy csak úgy találta a neten.

2015. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy életbölcsességet írok neked, hátha később jól jöhet:


A szép lányok nincsenek rászorulva arra, hogy véletlenszerűen ismeretlen hapsiknál kezdeményezzenek! (Mivel anélkül is körbeudvarolják őket sokkal jobb fószerek is.) Ha mégis ilyen jelenséget tapasztalsz (akár a neten, akár a valós életben), akkor az átverés.

2015. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem a képeket google-ba, s rájöttem közben hogy mindegyiket láttam már, csak ugye FB-re a legjobb képek mennek nem az átlagosak, nehéz felismerni őket.FB-n kinéznek 10/9 nőnek, de a való életbe 10/7.Nem kamu profil, mert volt amelyik képen én is szerepeltem, de ezt most néztem meg.
2015. nov. 29. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!