Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok pasi azt mondja nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi azt mondja nekik inkább a visszafogottabb lányok tetszenek, ne legyenek vastagon sminkelve stb. Viszont én még is úgy látom, hogy az ilyen nőkért jobban odáig vannak de miért? Jobb k. ás nőkkel menőzni a haverok előtt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
papappapappapapapap!
2015. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mutass képet,neked mi számít annak,mert nem biztos ez egyáltalán,lehet csak te látod így...
2015. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Nemtom miert lennek k..vas attol, mert sminkelek es jol oltozkodok, adok magamra.

[link]

Ez sok. Erre mar mondhatod. De ez HOL tetszik a pasiknak?? Szerintem erre minden ertelmes pasi huzza a szajat.


A baj, h te szerintem mar egy apolt, es szep, magara ado nore is azt mondod h K-s..

Pl:

[link]

Vagy [link]



Feltekeny vagy. Be kene ezt latni es tenni azert, h te is leheto legtobbet hozd ki a kulsodbol. Nem pedig a szep lanyokat k.r.azni

2015. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
te tuti vagy kövér vagy vagy ronda! és fusztrált
2015. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak a sok sminket írtam igaz.Akkor lemaradt még a nagy hegyes műkörmök,póthaj,műszempilla és épp hogy a fenekét takaró miniszoknya
2015. nov. 30. 00:49
 6/7 anonim ***** válasza:
de te hol látsz ilyen lányokat, már ne haragudj ?? Mert én ilyen "éppenhogy a segget takaró miniszoknyát" már évek óta nem láttam, már nem is divat. És ha igen, akkor tutira nem valami ízléses lány veszi fel, hanem, amit elsőnek linkeltem. De az NEM tetszik a férfiak többségének, úgyhogy itt be is buktad.
2015. nov. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utcában ahol lakom,van egy műkörmös tanfolyan.Na! Tele van az utca az ilyenkaliberű műszempillás,miniszoknyás,csatoltpóthajas lányokkal :D

Nekem nem tetszenek.A pasiknak nagyon.Miért?

2015. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!