Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Egy visszafogottabb...

Lányok! Egy visszafogottabb pasi mennyire tudja felkelteni az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

Egy olyan aki nem egy nagydumás ember. Inkább egy kisebb társaságú ismerősei vannak akivel viszont nagyon szoros kapcsolatban áll és mindent megtenne értük és fordítva is.

Szóval pont az ellentéte annak ami ma van hogy már lassan mindenki ismer mindenkit mert egyszer látta vagy találkozott a haverjának a haverjának a tesójának a hugával.

És inkább a karrierjét próbálja megalapozni már fiatalon.

És lánnyal csak komolyan tud elképzelni bármit is.

És a külső is passzolna akkor összejönnétek egy ilyen sráccal?


2013. nov. 17. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelem, ész és humor is felcsillan az illetőnél, akkor nagyon:D
2013. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, és abszolút hódítok, ezzel a titokzatos, magányos, intelligens személyiséggel. Ezt nem egóból mondom hanem mert így van, persze vannak elutasítások, van akinek ez nem jön be, de egyáltalán nem hátrány ha jól használod ..
2013. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. :) Teljesen jó
2013. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyenek keltik fel az érdeklődésem:)
2013. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsolatomban pont ilyen ember volt a párom,a mostanira is úgy figyeltem fel,hogy magányosan ült az asztalnál,és végigmért a jellegzetesen szomorkás tekintetével,a csillogó mélybarna szemeivel.Imádom őt! :-)
2013. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy amiket fent leírtál csak az fogja megtudni, akivel minimum eljutsz az első randiig. Ahhoz meg ugye fel kell kelteni az érdeklődését a nőnek.
2013. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos
2013. nov. 17. 23:32
 8/10 anonim válasza:
A visszafogottság tud vonzó lenni. Nekem pl. szimpatikus a leirásod. Ha ezek mellett a tulajdonásgok mellett, amelyeket felsoroltál az érzelmi intelligenciája is fejlett az illetőnek, van humorérzéke, nem politizál, nem nagyon vallásos, alternativ stilus fele húz inkább és széles látókörű is, akkor simán összejönnék vele.
2013. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én pont ilyen vagyok
2013. nov. 28. 17:37
 10/10 anonim válasza:

Nagyon sok lánynak a te tipusod jön be ebben biztos vagyok, különösen, ha hosszabb távú kapcsolatban gondolkodik. Inkább a tizenéves korosztályt vonzzák a nagydumás, társasági, menő alakok szerintem. Tehát semmiképpen sem hátrány, hogy ilyen vagy.


8-as voltam.

2013. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!