Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy férfi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy férfi csak fél-1 nap után válaszol fb-on? Nem érdeklem vagy ez valami taktika?

Figyelt kérdés
Kétszer találkoztunk eddig, nekem kicsit úgy tűnik nagyon nyeregben érzi magát, hogy én odavagyok érte. Eddig mikor 1 nap után méltóztatott válaszolni, akkor én egyből visszaírtam neki és beszélgettünk. De mostmár egyre rosszabbul esik, tegnap este is nagyon jól éreztem magamat vele, írtam is neki utánna itthonról, de elolvasta és nem válaszolt csak most, lassan 24 óra elteltével. Persze semmi magyarázat hogy elfoglalt volt, csak simán válaszol mintha misem történt volna. De mostmár én sem írtam neki vissza, ez nekem nagyon megalázó. Én egész nap róla álmodozok, meg megőrülök egy újjabb találkozóért, ő meg nem is keres.
2015. nov. 30. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy nincs okos telefonja, vagy nagyon elfoglalt, és nincs ideje lehajtott fejjel az okostelefonját pötyögtetni...
2015. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Túlságosan ráakaszkodtál. Érzi, hogy nyeregben van, így azt csinálhat amit akar. Már meghódított és így nem vagy neki már kihívás...
2015. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Hát nekem mondhat akárki akármit... én is voltam ilyen helyzetben, odáig voltam érte, vártam, hogy írjon, órákkal később méltóztatott, talán ...

Egyre csak megalázóbb volt, sokszor örültem, ha akár csak annyit írt magától, hogy jó éjt.

Én is arra gondoltam eleinte, hogy taktika meg elfoglalt, meg mifasz...

DE AKIT ÉRDEKELSZ. AZ KERES. MINDIG. VÁLASZOL. MINDIG.

Nagy nehezen rájöttem erre. Hidd el, van olyan pasi, akit érdekelni fogsz a 2., 3., 100. randi után is, csak ezt tudom mondani. Ja meg azt, hogy távozz emelt fővel, mert még most kisebb az érzelmi megrázkódtatás.

Na persze, talán várj még egy hetet vagy valami, esélyként.

2015. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Fish1 ***** válasza:

Szerintem nagyon rágörcsöltél. És ez pont az ellenkező hatást fogja elérni, le fog építeni, mert megfullad ettől.

Ne írj neki egyből, meg főleg ne rögtön találkozás után.

2015. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán érdekled.
2015. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltál már, hogy elfoglalt, és más dolga is van, mint állandóan az internet előtt ülni?
2015. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Már ne is haragudj, de felnőtt embernek jobb dolga is van, mint az FB-én lógni egész nap.

Nehogy már mentegetőzni kelljen, mert nem azonnal, de 24 órán belül válaszol valaki?

Én egy pasit azért koptattam le, mert többször számon kért, hogy olvasás után miért nem írok azonnal.

Van, akinek pár nap után válaszolok. Miért? Csak. És érdekes, az ilyen emberekkel a legjobb a kapcsolatom, mindegyikünk elfoglalt. Én sem kezdek el agyalni, ha valaki nem azonnal válaszol.

2015. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#3: "vártam, hogy írjon, órákkal később méltóztatott, talán ... "


Ajaj, nagyon durva, hogy csak órákkal később ír :)

Egy elfoglalt, felelős ember nem fog a facén lógni egész nap, csak az unatkozó lúzerek.

2015. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Taktika? Esetleg nem a telefonját baszkurálja egész nap? Hány éves vagy? 5? Mert nagyon azt a szintet hozod.


Kétszer találkoztál már vele, de hogy jön ahhoz, hogy nem ad magyarázatot arra, miért csak 1 nap elteltével válaszol?

2015. dec. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Basszus, neked nincs munkád, nem tanulsz? Nincsenek barátnőid, nem jársz sportolni? Én sem ülök face előtt egész nap és nem is kéne olyan pasi aki viszont igen.
2015. dec. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!