Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az már jó jel, ha okádok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már jó jel, ha okádok a társkereséstől?

Figyelt kérdés
Nincs csalódás, csak béke $$
2015. dec. 2. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha szeretsz "okádni" akkor igen ...
2015. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ami nem egeszseges, az vegletekbe esni.


Nem jo gorcsosen kapalozni kapcsolat utan, nem jo teljesen elzarkozni sem.


Meg kell tanulni jol erezni magad, teljes embernek lenni egyedul.. aztan ha valaki olyannal talalkozol, akivel klappol minden, adni neki egy eselyt.


Nekem legalabbis ez a meglatasom.

2015. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
már én is! kell a fenének társ 2015 ben az luxus cikk
2015. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 szerintem meg, ami nem megy, azt nem kell erőltetni.


ízlések és pofonok.

2015. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4, Olvasd mar el meg egyszer, en is pont azt mondom, hogy nem kell semmit sem eroltetni :D


De ha egyszer veletlenul osszejonne, hulyeseg csak amiatt elzarkozni, mert eddig nem ment.


Nalam pont igy volt, a hatam kozepere sem kivantam az egeszet, evekig jol elvoltam egyedul, aztan tok veletlenul talalkoztam valakivel, akitol nem is akartam semmit, aztan megis iszonyat jol kijottunk.


Az eroltetes es az elzarkozas kozott rengeteg minden van, aki vegletekben gondolkodik, annak nagyon beszukult a latokore is, es ezzel egyutt a lehetosegei is.


#2

2015. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!