Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezért félek az intenetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért félek az intenetes társkereséstől normális vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában kezdtem el interneten társat keresni (a "való" életben nehezen tudok érvényesülni) és vannak kedves, szimpatikus arcok (fiúk) akiket megismertem és esetleg találkoznánk is. Az a gondom, hogy félek egy ilyen találkozástól, mert van egy kisebb szépséghibám, ami a képekből nem igazán jön le... és attól félek, hogy úgy érezné, "átvágtam" ha meglátna és a visszautasítástól is nagyon félek!

Vagy mondjam el előbb mindenkinek, hogy nekem ez és ez a szépséghibám van és ha így is akar velem találkozni, hát legyen?


2010. jan. 19. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és mi az??
2010. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el, írd meg, nagyon fontos az őszinteség, mert így sokkal jobb, mintha csak ott és akkor tudná meg. A szépséghibát el lehet fogadni, azt nem, hogy becsaptad/elhallgattál valamit.
2010. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne olyan képeket csinálj, amin ezt jól takargatod... Amúgy mi az?
2010. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kicsikét kancsal vagyok és a két szemem nem ugyan akkora :(

Ezért szeretek jobban ismerkedni "élőben" mert úgy már rögtön látja, mivel van dolga :S

2010. jan. 19. 12:36
 5/11 anonim válasza:

szerintem mond el neki...

és ha ezt nem fogadja el akkor nem a te eseted :S

Olyannal találkozz aki elfogadja

én csak a véleményemet írtam le :)

2010. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a képekből nem jön le akkor talán nem is annyira feltűnő, bár nem tudom milyen képeket küldtél neki. Szerintem ha leírod neki az sokkal erősebbnek hat mintha egy szerinted "igazi" képet küldenél magadról, aztán vagy észre veszi vagy nem...

(egyik szemed kisebb mint a másik, ezt nem igazán tudom elképzelni:S)

esetleg egy képet felrakhatnál, bár ha nem szeretnéd megértem.

2010. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha őszintén elmondod a fiúnak, annál jobbat nem tehetsz, mert ha így is akar veled találkozni, akkor tudod, hogy nem ez fogja érdekelni, hanem te magad. Ha nem tudja, akkor lehet, hogy becsapva fogja érezni magát. Én is interneten ismertem meg a férjemet, szerintem ez sem elvetendő út a boldogsághoz, csak vigyázz, hogy ne csapjon be senki!
2010. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már csak azért is mondd el, mert neked sem hiszem hogy jól esne, ha bunkón szólna be emiatt, ami nem kizárt! Én is mindig leírom, hogy nem vagyok megelégedve 1-2 adottságommal!(pl nekem kiállnak a fogaim) Nyíltan írd le te is, semmi szégyelni valód ne legyen ebben!
2010. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én ezt még magam előtt is nagyon szégyellem ... azt hiszem én vagyok az egyetlen ilyen nyomorék földön :S

De tisztességesebb biztos előre elmondani... már előre tudodm a végeredményt.

2010. jan. 19. 13:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnél, baby -)
2010. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!