Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom belém szeretett. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, legalábbis azt hittem a barátom, 15 éve vagyunk legjobb haverok, ezalatt neki is volt kapcsolata, nekem is.

Nemrég kidobott a párom, és ez a srác sokat beszélgetett velem neten, megvigasztalt, stb, mondtam neki, hogy úgyis azt mondják, hogy ilyenkor jót tesz haverokkal lenni, meg sokat is segített, meghívom sörözni. Többször voltunk már így szórakozni, fel se merült bennem, hogy ebben lenne bármi, de megcsókolt és meg akarja próbálni velem..

Fogalmam sincs, hogyan tovább.

Szívesen belemennék, mert nagyon bírom, imádom mint embert, sok közös van bennünk, aranyos, kedves, okos, udvarias, stb, egyike a 3 embernek akikben megbízok (NAGYON nehezen nyílok meg új ismerősöknek), tök jól megértjük egymást..

DE

Soha nem néztem rá pasiként.. Kb mintha lenne egy tesód, aki jó fej, és iszonyat jól néz ki, képtelen volnál vonzódni hozzá, valamint úgy érezném, hogy csak hozzá menekültem az előző kapcsolatom miatti bánat elől.. Ezek után az, hogy külsőre sem az esetem (bár nem csúnya) már csak az utolsó utáni gond, ez érdekel legkevésbé.

Kértem időt hogy átgondoljam, de nem szeretném sokáig váratni. Ti mit tennétek?


2015. dec. 2. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát mit éreztél, mikor megcsókolt?:D
2015. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én biztos,hogy belemennék,gondolkodás nélkül.
2015. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én adnék neki egy esélyt.
2015. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Külsőre nem az eseted! Megpróbálhatod vele, de ha egy kicsit is alábbhagy az érzelmed, majd rájössz a párkapcsolat közben, hogy nem is vonzódsz hozzá és csak fájdalmat okozol magadnak és neki is.


A döntés a te kezedben van.

2015. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Elárulok egy titkot: Minden "barátod" titokban szerelmes beléd. Ha nem kellenél egy pasinak, akkor NEM barátkozna veled. Ha barátokra van szükségem, akkor pont nem egy hisztis p1csával fogok barátkozni, hanem a kollégáimmal, esetleg a kocsmában de semmiképpen sem egy puncival.


Ezt jól jegyezd meg. SENKI sem barátkozik férfiként nőkkel úgy, hogy nincs semmi hátsó szándéka..


:D

25/F

2015. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy barát akkor is barát ha beteszi... :D
2015. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 17:16

Hát, én se barátkozok hisztis p1csákkal, a baráti köröm: 1 db lány, és sok-sok srác. Legtöbbjüknek van barátnője is, meg nekem is volt kapcsolatom. Nem feltétlenül akarunk összejönni. Pl ott van az egyik haverom: a hobbija metalcore koncertekre járni, betépni és bulizni, agyontetoválta magát, stb stb. Én meg szeretek otthon olvasni, és teázgatni. Néha társaságban marha jól elvagyunk, imádok vele bulizni baráti körben, de mindketten tudjuk, hogy soha nem illenénk össze, minek akarnánk egymástól többet? Attól, hogy valakivel haverilag tök jól kijöttök, még nem jelenti, hogy kapcsolatban is jó páros lennétek.....

2015. dec. 2. 18:55
 8/8 anonim válasza:
Én nem hiszek ebben a fiú-lány barátkozás dologban, tapasztalatból. Alapjában mást jelent a barátság szó egy férfinak, mint egy nőnek. Nekem két nagyon szoros lánybarátom volt, az egyikbe beleszerettem, annak az vetett véget, a másik az előzőnek a legjobb barátnője volt, és segített kijönni a lyukból, de vele meg annyira különböztünk, hogy tönkrement a dolog. Elég a haverság, kell távolság a két nem közt. Haverok, bulizni stb az oké. De nem szabad túl sok érzelmet vinni ebbe. A lelkizés, meg ilyenek már sok, legalábbis egy férfinak. Ez az én tapasztalatom.
2015. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!