Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Baratomat nagyon elkenyeztettem es termeszetesnek veszi hogy mindig szopok es lenyelem ha o ugy akarja.

Hogy ereztessem vele hogy oruljon hogy ilyen baratnoje van mert mas lany csak egy deszka sokszor es nem hajlando ilyesmire sem en meg mindenre?


2015. dec. 2. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem igy kellene hogy müködjön, valahogy ugy hogy amikor együtt vagy vele akkor magától jön tehát te is kivánod és megteszed mert neked is jólesik. De ez a kérdés most ugy hangzott mintha te teljesitenél neki egy vágyát, amiért cserébe te elismerést kérsz, megbecsülést. Különben honnan tudod hogy más nő miket tesz meg a barátjának, csak ugy ösztönből. Ez a kapcsolat már nekem igy ebből a kérdésből el van szurva.
2015. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nőj fel és ne gondold, hogy olyan kimondottan különleges lennél csak amiatt, hogy néhány apróságot megteszel.


24/F

2015. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Harapd meg a dákeszát.
2015. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a hiányból fogja észrevenni a különbséget.


vigyázz, maradj természetes.


aztán elmondhatod szépen, mi bánt.

2015. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismét egy kérdés, ahol cenzúrázzák a nem tetsző válaszokat? :-P
2015. dec. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!