Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Titeket zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket zavarna?

Figyelt kérdés

Benneteket zavarna ha a barátnõtöknek több fiú barátja lenne mint lány és mondjuk az egyikkel nagyon jóban van?

Hûséges hozzátok évek óta, soha nem csalna meg és fülig szerelmes belétek.



2015. nov. 30. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de sose feledd! Az egyik fél mindig többet akar a másiknál, fiu lány barátságnál.
2015. nov. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Fallen125 válasza:

Engem személy szerint valamennyire igen..

Bár az tök jó dolog hogy a lány hűséges meg ez gondolom kölcsönös is, csak én hajlamos vagyok annyira félteni a lányt hogy nem igazán akarom hogy fiú barátai legyenek..

Meg már volt rossz tapasztalatom és ezért is

2015. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem.hiszem azért, kedveljük egymást jól elröhögünk de tartjuk magunk a határokon belül. Inkább tesóként tekintünk egymásra
2015. nov. 30. 00:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem a féltékenység egyáltalán nem normális, és nem a szeretetet "jelzi". A féltékenység valójában csak egy birtoklási vágy. Ha valakit igazán szeret az ember, abban megbízik teljesen, így ilyen érzelmek nem jönnek felszínre. A másik dolog meg az, hogy felesleges is lenen bárkire is féltékenynek lennem, hisz ha lenne barátnőm, és megcsalna, akkor az azt jelentené, hogy nem szeret, tehát teljesen felesleges lenne együtt lennünk.
2015. nov. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

A párom sen féltékeny, nem zavarja.

Szerintetek jól tettem, hogy mondtam neki, hogy ha zavarja a dolog szóljon és vissza veszek? :)

2015. nov. 30. 00:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, kifogtál egy értelmes embert, akit nem az egója irányít. Ritka az ilyen.
2015. nov. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Örülök neki :) Remélem õ is nekem :D
2015. nov. 30. 00:27
 8/13 Fallen125 válasza:

Szerintem igen jól tetted

Ezáltal a bizalom az mélyül

2015. nov. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Amúgy mindig bíztunk egymásban, hisz "bizalom nélkül nincs tartós kapcsolat"
2015. nov. 30. 00:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkül szeretet sincs.
2015. nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!