Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az a tulajdonság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a tulajdonság, amely a veletek ellenkező nem sok tagjára jellemző, nálatok viszont kizáró ok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Például:


Én sosem jönnék össze olyan nővel, aki a rosszfiúkhoz vonzódik, és a rendszeres sminkelés is kizáró ok számomra. Mindkettő olyan tulajdonság, ami eléggé sok nőre jellemző.



2015. dec. 2. 19:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%

Az az agresszivitás és a hatalomvágy. 25/N


Hagy jegyezzem meg,hogy milyen jó ez a kérdés.Én is gondolkodtam már hasonlót,csak komment vita rizikós.

2015. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
64%
Milyen érdekes,hogy a nőket lepontozták a pasikat nem ... :D
2015. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
39%

Felszínes,pénzéhes,buta.

24/F

2015. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
20%
Kombinálás, affektálás, felszínesség, platykálkodás, rosszindulat, irigység, örökös elégedetlenség, érzelmi zsarolás és társai.
2015. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem jönnék össze olyan férfival, aki lenézi a nőket, és olyannal sem, aki dohányzik. Az előbbinél hiányozna a tisztelet, az utóbbit a szervezetem nem viseli el. Azt nem tudom, hány férfira jellemzők ezek.
2015. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
"érdekes 1 nő se írta hogy ha valaki alcsonyabb náluk esélytelen náluk......" - ez esetemben a férfiak nagyon kis részére jellemző, tehát nem írhatom válaszként, de ha már írtad, nálam valóban kizáró tényező, pont azért, mert én is alacsony vagyok, akiket én magasság tekintetében nem zárok ki, annak a legtöbb férfi megfelel, szóval ez egy amúgy jellemző vonás, de nálam nem hátrány...
2015. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor írom az érdekest: alacsonyság!

175 centi alatt csak akkor, ha amúgy hiperszuper módon összeillünk.


Ja, kihagytam, hogy lányokról írok.


Hö.


24/F

2015. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%

fantáziátlan, életunt, elméleti, mégis jobban tud mindent.


aki úgy próbálja a zavarát leplezni, hogy a telefonját nyomkodja. a silány ízlés filmben, zenében.


aki életprogramba szeretne beilleszteni. gondozom őt, esetleg eltartom, és kisbabát is prezentálok neki, akit szintén egyedül látok el majd. aki azt nézi, hogy mit tud kivenni a viszonyunkból.


a sportmegszállottak - felvágós testépítők vagy állandó sör-sportnézők. szimpatikus testépítőket nem bánom, és az igazi sportembereket sem.


aki a pénzével akar megvenni, vagy soviniszta kedveskedéssel. aki nagynak érzi magát attól, hogy kinyitja előttem az ajtót.


aki tévézik, mikor együtt vagyunk (kivéve ha engem is érdekel a műsor, ami ritka.)

2015. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
10%
Na akkor hogy a példáddal éljek, nem jönnék össze "rosszfiúkkal", sem olyannal, aki elvárja, hogy sminkeljek..:D Ezen kívül kizáró ok még, ha nem képes egyenrangú félként kezelni, bunkón, lekezelően bánik velem, erőszakos (nem csak fizikai értelemben, elég ha csak valamit mindenáron rám szeretne erőltetni), kétszínűség. Nem hátrány az sem, ha nem dohányzik, nem iszik rendszeresen, ha pedig igen, akkor is ismeri a mértéket, és nem jár bulizni.
2015. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
65%

Nálam kizáró ok, ha valaki nem képes egyenrangú félként kezelni. Tehát ne kezeljen le és ne tartson istennőnek se, mindkettővel az agyamra lehet menni. Emberek vagyunk mind a ketten, vannak nemi szerepeink ja, de nincs köztük alá-fölé rendeltség, legalábbis velem ne legyen.


Dohányzás. Ez van, nem tudom elviselni. Undorodok tőle, azt meg senki nem akarja, hogy öklendezni kezdjek csókolózás közben.


Agresszív viselkedés. Elég agresszív vagyok egyedül is néha (nem tettlegességig, de stílusban, beszédben), ha a másik erre rosszul reagál, nagyon el tud fajulni a dolog. Ha nyugodt, akkor én is lenyugszom hamar, és nem lesz belőle semmi gond.


L

2015. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!