Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatfüggő nőt miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatfüggő nőt miből lehet megismerni, hogy lehet elég gyorsan kiszűrni? Nektek volt már ilyen? Tapasztalat? Érdemes összejönni egy ilyen típussal?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 15:11
 1/6 okoska31 ***** válasza:
100%

pontosan mit értesz azon, hogy kapcsolatfüggő? nem tud egyedül lenni egyáltalán, bármilyen kapcsolat kell neki, csak elmondhassa, vagy olyan lány, aki a kapcsolatban minden percet a pasijával akar tölteni?


bár alapvetően mind a kettő gáz...:)

2012. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
érzelmi és mentális problémák amik elnyomására kell neki a pasi, hogy kiegyensúlyozza őket
2012. júl. 12. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem érdemes. Velem is volt ilyen. A nőci betalált egy nappal azután, hogy szakított az előző pasijával és pár nap alatt teljesen rám mászott, úgy kellett levakarnom magamról. Azért jönnek össze az emberrel, hogy a saját érzelmi problémáikat így próbálják elfedni. Valódi szeretet nincs a dolog mögött, csak egy kényszeres és beteg ragaszkodási vágy valakivel - akárkihez, csak legyen valaki.
2012. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Egy kapcsolatfüggő nő mindig keresné a következő alkalmat a talira, randira, elkérné a telefonszámod, Rád mászna, ilyenek. Az egyik barátnőm is ilyen. Amúgy én nő létemre nem vagyok ragaszkodó, és az ilyen férfiak is idegesítenek (még). Amikor barátom volt is úgy éreztem, be vagyok zárva. Mondjuk, lehet kinövöm.

17/L

2012. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Szia, három hónapos kapcsolatom volt tavaly egy ilyen lánnyal. Ha nem akarod, hogy teljesen megfojtson és elszakítson a szeretteidtől, barátaidtól, haverjaidtól, akkor hagyd a francba... Az ilyen nő csak tönkre vágni tudna téged, engem is padlóra küldött három hónap alatt teljesen. Szerelmes voltam belé: nagy hiba volt; sok bizalmat fektettem belé: nagy hiba volt.
2012. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pasikból is rengeteg ilyen van!! Én már felismerem ha valaki kapcsolatfüggő mert volt már dolgom ilyen tipussal!! 1.)Alighogy szakitanak a párjával már rögtön uj csaj kell neki.

2.) Facebook kiirás: "like ha járnnál velem", "utálok egyedül lenni"

3. alig birod magadról levakarni, folyamat hangoztatja h neki kell valaki, mert "utál egyedül lenni".

4. már egy hét (vagy már 1 találkozás után) kinyögi hogy "szeretlek"

Volt már dolgom ilyennel!! Menekülj, mert ennél idegesítőbb tipus a világon nincs meg csak a másik ember érzéseit használja ki!!! N/25

2014. dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!