Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok, új kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, új kapcsolatban visztek a párotok szüleinek ajándékot első látogatáskor?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok én is, és hát most van először komolyabb barátom. És meghívott a szüleihez ebédre, egy nagy társaság lesz náluk együtt. Már most aggódok egy kicsit, sosem mutattak még be mint barátnőt :) Nem vagyok nagyon konzervatív típus, én sem várnám el a barátomtól hogy hozzon ajándékot a szüleimnek, az övéi elég vicces, jó fejnek tűnnek - egyszer összefutottunk már.

De az illemszabályokat betartom szóval ha illik akkor viszek valamit.

Nálatok hogyan zajlottak ezek a dolgok?


2015. dec. 2. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
En egy uveg bort vittem az apukanak, egy doboz sutit az anyukajanak, de tulajdonkeppen ugyis egyutt fogyasztottak el. Ez szerintem pont az a fajta ajandek,ami kedves gesztus, szinte univerzalus, ergo nem tudsz mit elrontani vele, koltsegbe sem ver, de megis szep gesztus, hogy vittel valamit. Engem arravtanitottak, hogy sehova sem illik ures kezzel beallitani, nem csak a baratom szuleihez.
2015. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem emlékszem, hogy vittem volna. ha bizonytalan vagy, vehetsz egy bonbont, nem megy rá a gatyád, és nem is kínos, akkor se, ha csináltak sütit. gesztusnak kedves, te pedig megnyugszol, és könnyebben megismered őket.


N

2015. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én vittem, engem hülyének néztek :D Pedig illemszabály.

Szerintem piával nem lehet mellé lőni, ha amúgy isznak a szülei.

2015. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha családi ebéd lesz én a süteményre szavazok :)
2015. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!