Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek abba a kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek abba a kapcsolatba, ahol a férfi azt mondta, hogy neki a munka az első, a legfontosabb, van tapasztalatotok ilyennel, ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én azt mondtam neki,hogy szép dolog a siker, de ahhoz nem tudok este hozzábújni. Ő mondta,hogy igen igazam van részben,de neki azért is fontos ennyire a munka,hogy ne egyik napról a másikra éljen, hanem meglegyen minden anyagi feltétel. Szereti a munkáját, jól keres.Szeretne családot, de én nem tudok ezzel a kijelentéssel most hirtelen mit csinálni.

2015. okt. 29. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Teljesen elmeháborodott. Szerintem nem tudja mit beszél vagy nem gondolta komolyan.
2015. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Helyedbe megprobálnám megbeszélné majd hanyagolni e dolgot...
2015. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Volt ilyenem.Hanyagold.
2015. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A helyedben megkérdezném a korábbi kapcsolatai hogyan működtek, mikor találkoztak, mennyi időt töltötte együtt miért lett vége, és a legfontosabb kérdés, milyen kapcsolatra vágyik ő, hogyan képzeli el a leendő kapcsolatát. Ezek informatív dolgok és segítek neked dönteni.
2015. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Volt már házas is 4 évig. Komoly kapcsolatot keres egyébként, szeretne feleséget, gyereket is, csak azt mondta,hogy neki a munkája a legfontosabb, de persze nem tudja, ha lenne gyereke akkor más lenne-e, akkor azt mondja máshogy lenne valószínűleg.
2015. okt. 29. 18:33
 6/17 A kérdező kommentje:
voltak hosszú kapcsolatai is egyébként. A házassága meg főleg azért ment tönkre, mert a felesége nem akart semmit sem csinálni, se dolgozni, se háztartást.
2015. okt. 29. 18:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha jóval idősebb, mint te vagy, akkor egyértelmű a képlet, hanyagold. Ha nem, próbáld jobban megismerni.
2015. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez az ő oldala. Lehet, hogy három műszakban dolgozott és férjecske egy zoknit nem volt hajlandó kivinni a szennyes kosárba. Jó, ez egy szélsőséges példa, de remélem átmegy mit akarok ezzel mondani.
2015. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűen imádja a munkáját, már vagy 10 éve ezt csinálja. 33 éves ő is és én is.
2015. okt. 29. 18:35
 10/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ő 35, én vagyok 33.
2015. okt. 29. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!