Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy 26 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy 26 éves nő és egy 42 éves férfi kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, régóta ismerjük egymást, mindig meg volt köztünk a szikra, viszont most alakult úgy, hogy mindketten egyszerre lettünk szinglik. A pasi külföldön dolgozik (3 hetente jár haza), elvált, van egy 16 éves fia.

Szerintetek működhet a kapcsolat?


2015. dec. 2. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 15 év határeset, emiatt még működhetne, viszont az, hogy ilyen ritkán jár haza nekem személy szerint probléma lenne.
2015. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a tér és az idő csak az emberi elme illúziója, tehát mit számít, ki hány éves, ha jól érzed magad vele? :D
2015. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nekünk kell eldöntenünk, hogy működőképes lesz-e a kapcsolatotok. Más véleménye meg ne érdekeljen téged. Ha boldogok vagytok együtt, szeretitek egymást, akkor miért kételkedsz?
2015. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz mással,a te dolgod és azt nézd neked/nektek mi jó. Az csak egy dolog h mekkora a korkülömbség.

Énis ugyan így vagyok,csak én 23 a párom 36

2015. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez már az a kategòria nekem ,hogy mivel mindketten felnöttek vagytok lehetne akár 30-60 is a felállás.Más amikor 17 éves tinilány a 35 férfival felállás.
2015. dec. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából csak a külvilág véleményére voltam kíváncsi.

Szerintem sem elítélendő. Felnőttek vagyunk, el tudjuk dönteni mi jó nekünk.

A gyerek kérdés lesz kicsit vitás, ha egyszer arra kerül a sor. Én már lassan szeretnék majd,viszont ő úgy van vele, hogy már egyet felnevelt, és amúgyis "öreg" hozzá. Remélem idővel változik a véleménye...

2015. dec. 3. 00:12
 7/7 anonim ***** válasza:

A korkülönbséggel nincs semmi gond, nyugodtan működhet attól.


Viszont neked 26 évesen elég 3 hetente a szex? :-P Mert nekem 41 évesen egy-két naponta kell ... :-P

2015. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!