Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy a barátnőm nem igazán hiányzik?

Figyelt kérdés
Ez azért is alakult ki bennem, mivel mindig én léptem elsőnek, hogy találkozzunk, randizzunk, legyen meg az udvarlás stb! Lehet ebbe belefáradtam? és emiatt vagyok olyan érdektelen vele kapcsolatba. Napi beszélgetéseket is én kezdeményeztem telefonon, neten, de már azokat sem igazán erőltetem

#fwfwqfw
2015. dec. 3. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. Egy kapcsolatban mindkét félnek kellene kezdeményezni és programokat szervezni.
2015. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából azt érzem, hogy mindent én "erőltetek" a kapcsolatban. Találkozást, randit stb ha nem hívom vagy írok akkor el van úgy, hogy nem is ír. Még 1x sem mondta volna, hogy hiányzok neki vagy valami ehhez hasonlót.
2015. dec. 3. 15:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Múltkor is mondtam, 2x is, hogy töltsük együtt a napot! Erre jöttek a kifogások, kitérő válaszok stb. Se egy közös kép (erre is jönnek a kifogások) Szerintem rajtunk kívül senki sem tudja, h egypár vagyunk. És tudom, hogy nem tartozik a nyilvánosságra az ember magánélete de azért ezt már túlzásnak tartom eléggé
2015. dec. 3. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
És a szex az jó?
2015. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közepes, olyan "van oszt kész" típusú
2015. dec. 3. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!