Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így is odaadjam neki a karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is odaadjam neki a karácsonyi ajándékot szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác (23), akivel egész nyáron kb együtt voltunk, mint egy pár (szex nem volt), de nem lett kimondva, mert mikor szóba került a dolog, mindig volt valami "kifogása", pl nincs túl az exen, nem érzi azt a pluszt ami egy kapcsolathoz kellene (ennek ellenére mindig úgy viselkedett velem mintha a nője lennék), ha döcögősen indul akkor rossz vége lesz és ezért ne járjunk, ha belekezdünk de nem megy akkor elveszítjük egymást és ő nem akarja hogy rossz legyen a kapcsolatunk, stb.


Kb 3x futottunk neki a "legyünk barátok" dolognak, de végül mindig ő rúgta fel a megállapodásainkat, és neki nem volt elég a barátság. Végül nemrég nagyon összebalhéztunk, és azóta nem is beszéltünk.


DE nekem még korábban meg kellett rendelni egy külföldi oldalról azt a dolgot, amit én karácsonyra szántam neki, azonban így nem tudom, hogy odaadjam-e neki. Még ebben a hónapban lesz a szülinapom, ha felköszönt gondolom beszélünk kicsit, akkor adjam oda? Sajnos van egy olyan dilim, hogy ha célirányosan veszek valakinek valamit, azt nem szeretem másnak odaadni, ha máshogy alakulnak a dolgok, mert rosszul érezném magam tőle. =( De így hogy adhatnám oda? Nem lenne fura?



2015. dec. 3. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Kibékülésnek pont jó lesz.
2015. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fish1 ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy tovább szórakozzon veled, akkor szerintem ne add oda neki. És a helyedben nem is tartanám vele a kapcsolatot, mert nem tudja, hogy mit akar.
2015. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Lehetőségek:

Meleg a manus.

Akkora a p@cse mint egy ceruzaelem.

Valamilyen komplexusa van.


Egy férfinek ha nincsenek a fent leírt gondjai már rég szexeltetek volna.

Ez egy nemnormális ember keress mást, semmilyen,se kibékülős se búcsú ajándékot nem adnék a "páromnak" aki aláz egy egész nyár alatt azzal hogy nem fekszik le velem és nem tesz boldoggá.

Ezek amiket leírtál olyan mint hogy "most ne mert fáj a fejem" szóval hülye kifogás...nézz más pali után.

2015. dec. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem adnám oda.
2015. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem add oda! De ne "gyertek újra össze." Barátság vagy semmi.
2015. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont ezért volt már az utóbbi időben cirkusz, mert én többször megmondtam neki hogy NEM AKAROK a barátja lenni és nem is leszek, ő meg próbálta rám erőltetni, valamint magára is, mert neki sem elég a barátság.
2015. dec. 4. 20:06
 7/8 Fish1 ***** válasza:

A pasi totál ellentmondásos. Nem elég neki a barátság, de azért legyetek barátok, kapcsolatot meg nem akar :)

Erre írtam, hogy nem tudja, mit akar.

Ha odaadod neki az ajándékot, azzal szerintem csak adni fogod alá a lovat...

2015. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet az a komplexusa hogy még szűz, azért nem fektetett még meg. Az én barátom fél évig nem feküdt le velem, pedig hallottam hírét ilyen téren aztán kiderült hogy szűz és minden pletyi kamu volt hogy ne higyjem hogy az :D ha viszont ez nem igy van akkor bocsi
2015. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!