Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak, hogy eszméletlenül büdös a lába amikor leveszi a cipőjét?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 16:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jézus krisztus......
2015. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 opened paradise ***** válasza:
75%
Nekem is volt ilyen,megkérdeztem,hogy miért ott tartja a pálpusztait. Vette a célzást :D
2015. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Dicsérd meg amiért ilyen ínyenc, erotikus illattal örvendeztet meg és alázatosan kérd, hogy soha többé ne mossa meg a lábát.
2015. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy "ááá, nem kell levenned a cipődet, nincs kint sár..." :)
2015. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

hát az alkalomra kell várni, és szelíden célozni rá, de emlékeim szerint a férfiaknak nem megy a célzás... legalábbis volt barátomnak nem ment


pl elsétáltok a kirakat előtt, és valamilyen indokkal felhozod h igen, az ilyen típusú bőr cipőben pl. nem szellőzik a láb, és volt neked (nem neki, neked) olyan eset, hogy emiatt bebüdösödött a lábad


vagy bárki rokonról is beszélhetsz, de magadról nem


valószínűleg csak rossz cipőt hord

2015. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mármint *róla nem
2015. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sehogy. Bármilyen finoman közlöd vele, úgyis megsértődik. Sőt, ha nem mondod neki, de valahogy megtudja, hogy büdösnek tartod, azon is megsértődik.
2015. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Fingkirály ***** válasza:

amikor meglátogat, véletlenül épp hallgas zenét, és csendüljön fel a dal, hogy Lovasi Andrást idézzem, finom utalásképpen:


https://www.youtube.com/watch?v=amr9RqivFPs

2015. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Fish1 ***** válasza:
Simán mondd meg neki, hogy zavar. Valószínűleg besérül, de legalábbis rosszul fog esni neki, de nem igaz, hogy ő nem érzi magán. A megoldás meg egyszerű, van egy csomóféle lábspray, vagy hintőpor, vagy akármi. Valamelyik biztosan beválik neki. Sőt, a szódabikarbóna is jó izzadás ellen, az meg 3 forintos dolog.
2015. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
A cipőtől függ. Nekem általában nincs ilyen problémám, kivéve egy műbőr magas sarkú,szexi csizmámat, amit sajnos a pasim nagyon kultivál. De olyan szaga van utána a lábamnak hogy ihaj! A múltkor ki akartam dobni, erre besértődött, hogy az olyan jól áll nekem....ha szabad téren találkozunk nem is gond, de mindig rettegek, hogy nehogy oylan helyre kelljen menni ahol le kell vennem mert belehalok a szégyenbe. Próbálok mindent, sprayt meg ilyesmit, de ez egy ilyen csizma. Tiszta mű szar az egész.
2015. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!