Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes férfiak miért akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért akkor kezdenek el érdeklődni irántam, amikor engem már nem érdekelnek?

Figyelt kérdés
Ha ismerkedünk és nekem nagyon tetszik az illető, akkor én valahogy nem érdeklem őket, leráznak, nem akarnak többet találkozni. Viszont mikor túllépek rajta, és nem keresem, ha ő keres, akkor elmondom hogy van más pasi az életemben már, akkor meg elkezdenek nyomulni, randira hívnak újra. Ennek mi értelme van?
2015. dec. 5. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem is érdekeltek téged igazán.
2015. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
1. Már bocs, de ha valaki hanyagol, akkor nem fogok én se rá várni, tovább lépek. Jön valaki az életembe, és már nem gondolok arra, aki pattinott. De valami furcsa oknál fogva olyankor mind megtalál...
2015. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem meg, ha érdekel valaki akkor érdekel. Nem mondom, hogy zaklatom, de még, ha ő nem is annyira foglalkozik velem attól engem még érdekel.
2015. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert időközben nem jött neki össze,akivel akart(helyetted),és tartalékosként vagy nála, tehát később bepróbálkozik újra.


Ne vedd komolyan az ilyeneket soha!

2015. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!