Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy erhetnem el, hogy kepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy erhetnem el, hogy kepes legyek olyan pasikkal is smarolni, lefekudni, akiket nem tartok olyan csunyanak, de abszolut nem erdekelnek?

Figyelt kérdés
Mas pasi is azt csinalja, hogy mindenkivel ossze-vissza smarol, ossze-vissza dug. Es ezt persze nok is csinaljak, hogyan lehet ezt megtenni? Mit csinaljak, hogy en is meg tudjam tenni?
2015. szept. 27. 09:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát erre szuletni kell, de mondjuk en sose tudnek egy olyat megcsokolni akit nem szeretek, és/vagy undorodok tole.. :D
2015. szept. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Csukd be a szemed és úgy könnyebb xd
2015. szept. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Íme, a szemünk előtt születik meg egy újabb k..va. Tényleg ezt az életmódot akarod? Képes vagy ezzel együtt élni?


Miért akarsz mindenkivel összefeküdni? Kb 5 év múlva meg egy kiélt p..csa leszel.


És hogy hogyan érhetnéd el: először is legyen fullos külsőd, nulla ésszel, és minden hétvégédet töltsd a bulikban.


Ja és viseld el, hogy a hátad mögött, vagy a szemedben majd k..vának fognak nevezni!

Legyen hozzá gyomrod, hogy ezt az életvitelt meg tudd tenni.

2015. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért akarsz minden jöttmentel összefeküdni meg csókolózni????? Ebben mi a poén? Bármennyi is az agyhalott fa.sz és pi.csa, nem kell beállni a sorba!!
2015. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert igy nincs eletem. Csalodtam, remenytelen a helyzetem, es egyszeruen hiaba masok szerint jol nezek ki, szep vagyok, nem talalom az igazit. Mas boldog, en meg itt vagyok egyedul... hiaba ismerkedem...
2015. szept. 27. 09:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb egyedul maradok, de nem fogok osszefekudni akarkivel. Egyszeruen nem tudom megtenni, es nem is akarom.
2015. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát akkor menyjél és idd le magad a bulikban és körbeadnak, mit egy kilincset. Na ezután már lesz életed igaz? Amúgy csak az a kurv @, aki pénzt fogad el cserébe, de te ingyen teszed ezt, szóval nem leszel az (annyira)
2015. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És ezzel szerinted megtalálod az igazit meg a holtodiglan-holtomiglant? Ettől sem lesz életed, csak annyi különbség lesz, hogy közben még utálni is fogod magad, undorodni fogsz. Sokkal jobbnak hangzik, igazad van.
2015. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ez működni fog, de megpróbálhatod. Ha csak szexelni akarsz, akkor állj úgy hozzá, de ritka az olyan nő, akinek első éjszaka különösebben jó a szex. Ehhez valami fizikai képesség kell. Esetleg ha nagyon határozottan irányítanod a partnered, de ahhoz meg nyugodt körülmények kellenek. Olyannal kezd, aki legalább annyira érdekel, hogy 2 órát vele legyél.


Aki lekvrvázza a kérdezőt, az se magyarul nem tud, se gondolkodni. Esetleg ha lestricizi a hasonló férfiakat is, akkor az utóbbit visszavonom. Akkor csak magyarul nem tud.

2015. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Blade Bone ***** válasza:
És azt is kérdezd meg, mi lesz akkor ha közben jön az igazi, de egy ribi leszel a szemében. .. .
2015. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!