Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereséseket miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereséseket miért kell túlbonyolítani elvárásokkal?

Figyelt kérdés
Szerintem nem kéne elvárásokat támasztani senkinek csak rábízni a szimpátiára és ennyi. Nem lenne sokkal egyszerűbb ez? Mit számít az, hogy mivel tölti az idejét, milyen stílusa van vagy milyen a munkája, most őszintén ez nem tök mindegy? Kit érdekel! Az a fontos, hogy meglegyen a szimpátia, nem ilyen hülyeségeket nézni, hogy vajon mennyire passzolunk vagy mennyire hasonlít a stílusunk, felfogásunk. Komprumisszumokat kell kötni azért, hogy szeressék és elfogadják egymást. Nem tudom csak én látom így vagy ennyire nem képesek egymást elfogadni?
2015. dec. 5. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2015. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, de ez lényegtelen!
2015. dec. 5. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nyilván nem egy kész listával kell nekiállni az ismerkedésnek és kell kompromisszumokat kötni, de ahhoz hogy valakivel jól kijöjjön az ember, boldog legyen vele, önmagát tudja adni és elfogadja a másikat, igenis számítanak ezek a dolgok

hiszen az határozza meg a személyiséget, hogy mit csinál, milyen a stílusa, a felfogása stb

szóval szerintem számít

és felesleges egymás idejét húzni, ha már az elején érezhető, hogy nem passzoltok

2015. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha van szimpátia akkor nem kéne a stílusát az életvitelét figyelembe venni és pláne nem megváltoztatni. Így kilehetne egészíteni egymást és új dolgokat megismerni, ha egy pár dologban nem passzolnak és izgalmasabb is lehet, mintha több mindenben hasonlítanának. Csak el kell fogadni egymást és pozitívan kéne mindenhez hozzáállni. Mondom kell szimpátia, mert nem mindig alakul ki, de ha megvan akkor az eltéréseket emberileg kéne kezelni.
2015. dec. 5. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
én egyetértek veled:)
2015. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azé hülyeség amit írsz vazzeg, mert sokan nem csak egy kufircot akarnak a másiktól, nem csak testi vonzódást, hanem hogy hosszútávon harmonikus kapcsolat alakuljon ki.

De ezekszerint neked egy utcalány is megfelelne aki szimpatikus kinézetre mert a munkája nem számít ugye?

2015. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!