Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes válaszolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes válaszolni?

Figyelt kérdés
Múlt csütörtök este hazakísértem egy csoporttársamat, egész jót beszélgettük. Amikor odaértünk és elbúcsúzott megkérdezte, hogy hazatalálok-e. Mondtam, hogy valószínű, erre felvetette, hogy ha nem, akkor hívjam fel. Jeleztem neki, hogy nem tudom a számát erre megadta a kapu kódját. Megjegyeztem, hogy telefonszámra gondoltam, erre mondta, hogy "Azért még dolgozni kell"... Hétfőn írtam neki egy mailt, hogy ráér-e szerdán, erre azt válaszolta, hogy nagyon szívesen ráérne, de sajnos nem fog a másnapi zh-i miatt. Írtam neki, hogy akkor beszéljünk meg egy alternatív időpontot. Mielőtt még válaszolt volna, véletlenül összefutottunk, de csak két mondatra volt időnk, így akkor is abban maradtunk, hogy megbeszélünk valamit, részéről pedig elhangzott, hogy "csak ezt a hetet kell átvészelnem". Írtam egy másik mailt, amiben rákérdeztem egy jövőheti időpontra. De azóta se válaszolt. Ha nem akar velem találkozni, akkor legalább megírhatná.......
2015. dec. 5. 22:57
 1/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Vannak emberek akik nem tudnak egyenesen viselkedni. Sajnálom, hogy te is ilyennel akadtál össze.
2015. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nyomulsz és azért ilyen.
2015. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyomulj jobban, ennek a lánynak az kell
2015. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most akkor melyik? :D
2015. dec. 5. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok ember képtelen egyenesen viselkedni.
2015. dec. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Emailoztok? :o :D
2015. dec. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja, hogy mi kell ezeknek...
2015. dec. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-nek igaza van. Várd meg amíg Ő keres.
2015. dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!