Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rám van kattanva a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rám van kattanva a pasi meddig képes várni a szexel?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted minden ember egyforma?Nem.
2015. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan az edes farkambol szuljem ki? Mindenki mashogy birja. En pl sokaig
2015. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha pirmitív akko rmág 1-2 hét után hőbölögni fog. ha normális pár hónap vagy 1-2 év is.
2015. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Linó03 ***** válasza:
Hát, én ezt úgy oldottam meg, hogy megkérdeztem, beszélgettünk róla.
2015. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek várni? A szex jó dolog.
2015. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem nő létemre, hogy minek várakoztatni bárkit is bármivel. Ez nem kegy, amit osztogatunk, hanem egy nekünk is jó dolog... Olyan nőnek kell lenni, akit a pasi meg akar tartani, aztán annyi. Én a legutóbbi barátommal kerek négy nap után feküdtem le, és mégis lám, ugyanúgy oda van értem azóta is, pedig ez nem tegnap volt. Szóval, nyugodtan, feküdj le vele, ahelyett, hogy ilyeneken törnéd a fejed.
2015. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!