Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anno egy nőt ducin ismertet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anno egy nőt ducin ismertetek meg, és ő kezdeményezett nálatok, de ti elutasítottátok, mi lenne ha lefogyna és csinos lenne? Adnátok neki egy esélyt?

Figyelt kérdés
Kicsit katyvasz a kérdés, elnézést, itt kifejtem értelmesen. Szóval mikor összeismerkedtem a férfival, akit azóta szeretek, még kövérkés, duci voltam. Most sikerült lefogynom, de nem találkoztunk már egy ideje, így nem tud a változásomról. Róla annyit kell tudni, hogy nagy elvárásai vannak mind külső, mind belső terén és mivel barátként jó szövetséget alkottunk, harmonikus viszonyunk volt, így úgy érzem, hogy a külsőm miatt nem volt köztünk több. Nyíltan elutasított, de a barátságunk megmaradt. Hamarosan találkozunk, szerintetek érdemes lenne még egyszer bepróbálkoznom?
2015. dec. 6. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nem nagy értelme van. Ha felszedsz pár kiló, kivág a francba. Vagy lehet nem csupán azon múlott akkor, hogy nem deszka voltál.

"Komoly elvárásai vannak külső-belső téren.." Mindenkinek vannak elvárásai, de szerintem a stílus és a közlés alapján elég felszínes a csávó. De te tudod. Különben mennyi voltál? 120-130? Mert ha +5-10 kg. csak, akkor vagy r*hadt felszínes, vagy egyszerűen nem kellettél neki.

2015. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Míg duci voltam, nem volt semmi önbizalmam, így nem öltözködtem csinosan, nem volt pozitív kisugárzásom. Most már szeretem a testem, a kinézetem és meglátszik rajtam, hogy sugárzok. Ez igazából a nagy változás rajtam.


70 kg voltam 160 centihez, most 52kg.

2015. dec. 6. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnék olyan társat, akinek x kilóval kevesebben kellek, amúgy nem. Terhességem alatt önhibámon kívül 35 kilót híztam, sokáig tartott leadni. Egy ilyen pasi simán kidobná a frissen szült feleségét is.
2015. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Én miután lefogytam és csini lettem nem akartam volna azokat a férfiakat akik elutasítottak mikor túlsúlyos voltam. Max húznám az agyukat és mikor esélyt kérnek elküldöm õket a fenébe...
2015. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

3!

Ne már, hogy az ismerkedés alatt egy duci nőt elutasító férfi ugyanolyan mint aki egy frissen szült anyukát kidob. Ne légy nevetséges!

2015. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem ugyanaz, de leírom. 67 kg, sportos voltam, mikor a férjem megismertem. Majd született 2 gyerekünk, 125 kg lettem, betegség miatt. Elhagyott. Most lefogytam, elégedett vagyok, vissza akar kapni. Nem megyek bele. Ne a külső legyen az oka. Meggyógyultam, eltelt pár év. Nem tudnék benne bízni.
2015. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem, volt egy megbízhatatlan alak az életedben és ettől amikor a kérdező azt mondja van egy srác, aki a megismerés pillanatában nem jött volna össze vele, akkor...


Makes perfect sense.

2015. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5: "nagy elvárásai vannak mind külső, mind belső terén"

Ennek alapján írtam, amit írtam.

2015. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!