Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevésbé csinos lányok, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé csinos lányok, nektek nem esik rosszul, ha elmentek bulizni a nálatok szebb barátnőitekkel, mindig őket veszik észre, őket szólítják le?

Figyelt kérdés

Nálam is ez volt a helyzet tegnap este, mindenki csak a csinosabb barátnőimmel szeretett volna ismerkedni, én mintha ott sem lettem volna.

És a barátnőim, akiknek pasijuk van, mondhatni komoly párkapcsolatuk, simán hagyták hogy tapogassák, ölelgessék őket idegen férfiak, akiket életükben akkor láttak először. Őszintén nagyot csalódtam bennük.

És azóta is bánt, hogy mért van az, hogy csak azért mert ők szépek, nem tudják levakarni magukról a jelentkezőket, azt senki sem nézi, hogy milyenek belülről, milyen húzásaik vannak, miközben én, aki ilyet soha nem tudnék megtenni az állítólagos hőn szeretett párommal, a kutyának sem kellek, mert nem felelek meg a mai szépségideálnak.


2015. okt. 26. 01:26
1 2
 1/13 Költőnő? ***** válasza:
84%
gykn elmondásuk alapján szinte egyik pasas sem a külsőre megy....
2015. okt. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sose megyek lányokkal bulizni, minden barátom fiú.
2015. okt. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
... vagy egyedül megyek. Te próbáltad már egyedül?
2015. okt. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Menj egyedul bulizni!

Melyebb dekoltazsod legyen. A pasik szerint attol leszel szep.

Ha ronda lanyokkal mennel, akkor se jonnenek oda vmi miatt. Nevess sokat, szolj be nekik! En beszolnek es tapiznam a pasikat , akik ratapadnak a bnoidre a helyedben. Ez lenne a fer. N

2015. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mi közöd Tőle ***** válasza:
37%

Attól, mert nem vagy szépségideál, még bejöhetsz sok embernek. Az éjszakai bulik azért nagyon mások. Ott szinte minden a külsőségről szól.


A barátnőidre miért haragszol? Mit ártanak neked azzal, hogy azt csinálnak, amit akarnak? Ja, hogy szomorú vagy, mert téged nem nyalnak körbe a srácok. Igazából azt kell megértened, hogy ez nem az ő hibájuk, hanem a probléma a te készülékedben van.

2015. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A buliban ismerkedés nem a belső értékekről szól.

Csók, tapi, szex, nevetés, party... Ezt fel kell tudni dolgozni.

Aztán ha lesz következő alkalom, jöhetnek a lélek sötét bugyrai, tehát majd ott kiderül, hogy ezek a csajok milyenek.

Amúgy meg a külsőre jó pasik nagy átlagban a külsőre jó csajokra mennek rá, a külsőre közepesek a közepesekre, a csúnyák a csúnyákra. De azért van átjárás a kasztok között. :)

Ha javítasz a külsődön (edzés, ruha, smink) és a lelki-gondolati világodon (kisugárzás, mosoly) - mondjuk könyvekkel, előadásokkal - jobb pasikat tudsz majd összeszedni. Ez nem igazságtalanság, ez a mocskos realitás és kapitalizmus és a természet törvényei. Szerintem. 30F

2015. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle lány van, az egyiket egy pillantással lehet megfogni, a másikat egy jó szóval.

Az egyiknek erőssége a szemezés, a másiknak a beszélgetés.

Tudod, mi van?

Szerintem a "barátnőid" nem csinosabbak, hanem szemezősek!

És ŐK kezdeményeznek!

Csak Te ezt nem látod! Csak azt, amikor már jön oda a fiú hozzájuk!


Egyébként miért tartod őket barátnőknek, ha a belső értékeik tekintetében kétségeid vannak?....:-o

2015. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem, engem sose zavart, sőt, egy remek szűrőnek tekintem. Azok a pasik ugyanis, akik a dekoratív barátnőimre hajtanak, csak a külsőségekre adnak. Én úgy fogom fel, hogy "bedobom" csalinak a dekoratív barátnőt, a felszínesek rácuppannak, én meg válogathatok azok közül, akiket a külsőn kívül mással is le lehet nyűgözni. Eddig még bevált. :)
2015. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző, szerintem van egy kis logikai bukfenc az elméletedben: attól, mert egy nő jól néz ki, még bírhat értékes belső tulajdonságokkal, nem? És ha egy pasi egy jó csajjal kezd ismerkedni, még lehet számára fontos a belső is, nem?

Ez olyan, mintha kizárólag a gusztusos küllemű, de rossz ízű, illetve a nem túl szép, de finom kaja létezne... Amúgy te melyik ételt választanád vacsira, amelyik finom és jól is néz ki, vagy amelyik finom, de nem néz ki gusztusosan?

2015. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én keresem a hozzád hasonlókat, kedves kérdező. Tudom, hogy a felszínes lányok akik a külsőm alapján ítélnek, szóba se állnak velem. Az átlagos és/vagy kevésbé szép lányok vonzanak inkább, mert ők kevésbé ítélkeznek a "borító" alapján. 21f
2015. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!