Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik lehet igaz? Ki tud szeretni valaki a másikból pár hét alatt?

Figyelt kérdés

Akit már több éve kedvel? A barátom azzal az indokkal szakított, hogy most nem akar többet barátságnál, mert nincs ideje egy kapcsolatra (ez igaz, tényleg kevés az ideje!). Előtte is beszéltünk már erről, hogy alig van időnk egymásra, holott szeretjük a másikat.


Legalábbis én nagyon szerettem. Ő is olyanokat tett, amiket egy nem szerelmes ember soha nem is tett volna meg, volt, mikor sírt is előttem, mert úgy volt, hogy nem tudunk egy kis ideig találkozni. Azt mondta, hogy csak nekem akar jót, hogy boldog legyek. Először képtelen voltam megérteni, aztán gondolom azért mondhatott olyat, hogy az egész kapcsolatunk nem is volt "normális" kapcsolat, meg hogy barátságnál többet nem érez. Vagy ezek lehetnek valóban igazak? Lehetséges, hogy valaki kiszeressen a másikból pár hét alatt, megjátsszon mindent (nem a szexért!), a szerelmes pillantásokat, mindent? Nincs nő az ügyben, ez 100%.


Ha azt mondta, hogy MOST nincs ideje, az jelentheti még azt, hogy valamikor együtt leszünk újra? Többször is kiemelte ezt a most szót, de nem kérdeztem rá, hogy lát-e még esélyt kettőnknek a jövőben..


2015. dec. 6. 16:37
 1/3 RRR ***** válasza:

lehet

amikor összetörik benne valami

vagy

egy új nő jött be a képbe

2015. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor valamin nem tudja túltenni magát és teljesen kiábrándul. (ez valami pici dolog is lehet sajnos, természet és beállítottság kérdése)


Sajnos általában a férfiaknál, az, hogy kijelentette, nem akar többet barátságnál, azt készpénznek kell venned és bizony beletörődnöd.


Persze jelentheti azt, hogy később lesz neki, de LEGYEN MÁR TARTÁSOD.


Ilyen emberrel se jövőt, se semmit nem lehet tervezni.

2015. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak duma amit elejtett, hogy majd lesz idő, csak egy szép kifogás.

Dehogy lesz idő, ennek annyi.

És igen történhet olyan amitől az ember akár 1 pillanat alatt kiábrándulhat a másikból és ellentétes irányba vált.


Szóval lehet h nem lesz karácsonyi ajándék

2015. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!