Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen, hogy egy nő egyedülállóként is jól érezheti magát?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 1 éve egyedülálló. Azóta egyedül élek, de hogy őszinte legyek, jobban érzem magam, mint eddigi felnőtt életemben bármikor. Több időm van magamra, a hobbijaimra, a barátaimra, sőt, még soha nem volt ilyen aktív a szociális életem, mint most. Viszont amikor ezt bárkinek elmondom, szinte senki nem hisz nekem. Szinte sajnálkozva néznek rám, mintha magamat is áltatnám ezzel a szöveggel. Szüleim is folyton kérdezgetik, mikor hozok már haza egy rendes fiút.

Persze nem zárkózom el az ismerkedéstől, de szerintem még rengeteg időm van megtalálni az "igazit", és addig is szeretném kiélvezni az életet, és a függetlenségem. Nem értem az embereket, miért ennyire hihetetlen, hogy valaki egyedül is jól érezheti magát?


2015. dec. 8. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, de kb az én ismeretségi köröm is hasonló. Főleg melóhely, nagyokat néznek, mikor közöltem, hogy egyedül megyek és nincs bnőm aki velem jönne.... na mindegy, ez az ő bajuk!
2015. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Amennyi maganyos es/vagy kapcsolatfuggo ember van manapsag, nem nagyon csodalkozom rajta. Akinek nem ez a beallitottsaga, annak nehez elkepzenie, hogy ilyen is letezik. En is imadtam azt a jopar evet, amikor egyedul voltam, csak valaki olyanert voltam hajlando ezt feladni, akiert megerte :)
2015. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Örülj neki,te leszel boldogabb a mai világba....
2015. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Mert ha egy bitang jóképű pasival találkozik, onnantól rögtön nem érzi jól magát egyedülállóként.
2015. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja en is el vagyok a jet kezemmel, ha jon csaj akkor meg mar negy kezzel verethetem, az olyan mintha Goro verne a Mortal kombatbol. :)
2015. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Az elso harom mondatod szorol szora igaz ram. Valosaggal kinyiltam, es bar vagyok uj kapcsolatra, nem szomorkodok addig sem, elvezem a szabadsagot, kotetlenseget, amit az egyedullet nyujt. Es nagyon meggoldolom, kiert adom fel ezt az allapotot, ki kell erdemelni.
2015. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Irigyellek, hogyan csinálod?

Tudom hogy baromság de az én agyam meg mindig azon kattog hogy sokkal jobban érezném magam egy nővel.( nem nem a sex miatt, nem az hiányzik)

Vannak elfoglaltságaim nekem is pedig. De sokszor azon veszem magam hogy már azalatt az idő alatt is mikor hobbizok csak erre gondolok. Kikészít már teljesen. Most próbálok megint új dolgok felé nyitni de ugye nem lehet mindig csak új dolgokat csinálni egyfolytában.

2015. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

En is ilyen vagyok, mint Te kerdezo. Csak mar regebb ota egyedul. De en elvezem, megmerem kockaztatni, hogy sokszor jobb igy nekem. :)


En mondjuk hozzam nem kozelalloknak azt szoktam mondani, hogy van valakim. Nincs energiam mar magyarazkodni. Nem mintha kellene, de megis... a barataim, csaladom meg nem kerdezoskodik.

2015. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert az ember társas lény, akárhogy próbálod meg megmagyarázni. Ez pedig független attól, hogy mi van a lábaid között.
2015. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25éves nő vagyok és úgy gondolkozom, mint te. Engem annyira nem érdekel, hogy értetlenkednek :)
2015. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!