Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen, hogy nekem nem tetszenek az ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

Nekem ez a férfi egy önimádó bájgúnárnak hat, és a gyúrást is túlzásba vitte véleményem szerint, ha jól látom, akkor a felsőtestéről leszedte a szőrt, az sem valami imponáló.


[link]


Viszont neki beleszerettem a mosolyába


[link]


Ylvisből a sötétszőke hajú férfi szerintem 10/10-es


[link]


Szerintem sokan vagyunk ezzel, legalábbis a normális lányok, az első képen lévő férfit elutasítanánk, legalábbis fenntartásokkal kezelnénk.


2015. júl. 26. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Az első jóképűbb bár nem pont az ideálom, viszont a teste már nekem is túl sok és én sem szeretem a szőrtelenített felsőtestet. Az alsó kettő képen lévő srácok nem tetszenek.
2015. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mumusan ***** válasza:
57%

Nem hihetetlen. Nekem sem tetszik. A pasiknak meg könnyebb elfogadni saját magukat ha azzal nyugtatják magukat hogy csak a bájgúnárok a befutók.

Szóval nem arról van szó hogy elhiszik-e vagy sem hogy neked az ilyen fazon nem tetszik, hanem arról hogy bebeszélik maguknak hogy ez mindenkinek bejön.

2015. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Én nem tudom szeretni ezeket a "kirakatbaba" férfiakat.

Túl ápoltak, ami kicsit nőiesebbé is teszi őket. Vagyis inkább túl jó pasinak tartják magukat. Nem is tudom. A lényeg, hogy sokszor nincs bennük báj, nincs meg az a belső kisugárzás, ami magához láncolna.


Forgatáson voltak nagyon szépen felépített férfiak testileg és az arcuk sem volt csúnya, de számomra ridegek. Volt viszont olyan, aki kicsit inkább egyéniség volt, azok jobban megfognak.


Van barátom és örülök, hogy ő egy külön egyéniség.

2015. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem sokan vagyunk ezzel, legalábbis a normális lányok, az első képen lévő férfit elutasítanánk, legalábbis fenntartásokkal kezelnénk. most akkor ezt én nem értem?! most tetszik az a pasi vagy nem? ....
2015. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz? Elutasítanám a pasit, kivéve, ha kiderülne, hogy egy értelmes ember, jó társaság, akkor talán adnék egy esélyt neki. De csak ha nem mutogatja így magát, ha együtt vagyunk.
2015. júl. 26. 15:02
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Az hihetetlen hogy interneten senkinek nem a bájgúnárok tetszenek, való életben meg szinte csak olyanokkal látni együtt nőt. Ja, meg a gazdagokkal.
2015. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg mindháromnak önimádó bájgúnár feje van. :D

Ízlések és pofonok.

2015. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
ma 15:02 na itt köpted magad szembe gratt!
2015. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

az első pasi teste kifejezetten nem tetszik. arcra túl semmilyen, csak a haja meg a szakálla miatt tetszik egy kicsit a feje :D


(a többi linkelt pasi se tetszik, mert más az ízlésem)


nem jönnék össze olyan kigyúrt pasival mint akit linkeltél, mert az ilyennek valószínűleg az edzés az élete, nekem meg az annyira nem fontos :) edzegetek, ha rámjön, de ha nem tudnék egy pizzát megenni a pasimmal mert neki most csirkét kell ennie, akkor igencsak szomorú lennék :D


azért ilyen hihetetlen, mert ITT, a barom gyakoris pasik fejében kialakult ez a gazdag+izmos pasi csak a nyerő. igaz, én magyarországon (budapesten:D) nem sok kőgazdag fiatal kigyúrt pasit látok, dehát nyilván bennem van a hiba. vagy azt tudom még elképzelni, hogy nekik már az is gazdag aki heti 1x elviszi a barátnőjét moziba.


21L

2015. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Az első pasi arca nagyon rendben van, de a teste kifejezetten taszít, így nem kéne.

És nem, a való életben sem vagyok együtt bájgúnárral.

2015. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!