Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom veszett ügy?

Figyelt kérdés

Találkoztam neten egy kis csajjal.Aki állítólag kezdő ribiszke.Nem egy országban élünk.Van köztünk néhány kilométer,de nem vészes.Meghívtam a csajt magamhoz.Fura de elfogadta úgy,hogy meg nem is látott.Csak annyit tud rólam,hogy 31 vagyok.A csaj 22.A beszélgetés abba maradt.

Majd rá írtam,hogy Nem kellene képet cserélni? Meg,hogy jobban megismerjen engem? Szerinte még van idő,de felvett skypra,facebookra,fremmailre stb.Megnézte a képem és ennyi.Megint abba maradt a beszélgetés.

Mar nem sok ido van addig a bizonyos talalkaig.Mondhatni meg azt se tudja,hogy hova kell jonnie..Majd egyszer csak rám ír azzal,hogy most jövök gyere elibém?Honnan fogja tudni,hogy azóta nem kell el tolni valami miatt a talit?

En irjak mindig?Gagyiul érzem magam,hogy alig kommunikál? Eddig meg nem nagyon jött össze,hogy egy másik országból eljöjjenek hozzam.Ez meg egy szóra belement?



2015. dec. 8. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És a kis köcs.ög homokbányák mit érnek azzal, hogyha elkérik a barátnőjük FB-jét? Nem értem a logikát. Ha élőben meglátom és kiderül, hogy bu..zi, akkor belemennék a játékba... felvinném lakásra, jól összeverném, majd egy viszketőporos műf@sszal úgy seggberaknám, hogy soha többé nem csapdázna be heterókat.
2015. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem arra jó nekik hogy hátha valaki megsajnálja őket vagy rájuk fanyalodik.Én ezért nem találkozok már netről senkivel.
2015. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!