Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tudom egy fiúról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom egy fiúról, hogy szexre megy, de én komolyabban gondolom vele, akkor ha nem adom magam hamar, de jól érzi magát velem lehet több is, vagy veszett ügy?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Veszett ügy...
2011. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Veszett ügy :D Én is így jártam. Húztam és végül szakítás lett belőle :)
2011. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne is kezdj ki vele,mert aki csak sexre megy már az elején akkor mindig csak ez kell neki és nembízhatsz benne.És vesztett úgy.Keress egy normális srácot aki nem arra megy és megbecsül és nem a sex az első nála.


22/F

2011. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huu de nagyon adnám neki, csak nem akarok laza erkölcsűnek tűnni, ezért akarok járni vele és nem azonnal lefeküdni.
2011. dec. 7. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Járhatsz vele,de mivel nem adod oda magad neki akkor meg ott fog hagyni és ez bizonyított tény....
2011. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg több ezer éve a nők milliói teszik fel ezt a kérdést különböző formában. A válasz több ezer éve : Igen veszett ügy.

A másik ilyen kérdés : Megváltozik-e a fiú miattam ? Leszokik-e a haverokról/piáról/csajozásról ? A válasz határozott NEM.

De mindig akad egy lelkes leányzó aki tudja, hogy ő más és a fiú is más és náluk az eredmény is más lesz. A válsz ismét NEM.

2011. dec. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dottorre ***** válasza:
A férfiak nagyon el tudják hitetni a nőkkel, hogy nem csak arra kellenek nekik. Aztán amikor megtörténik a móka, akkor repülés van. Tulajdonképpen van olyan ismerősöm aki képes volt 1 évet is húzni egy csaj agyát, mire megkapta. Közben persze orrba-szájba csalta. Szóval összevetve a dolgokat, én nem ajánlom a próbálkozást.
2011. dec. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lifeishard ***** válasza:

Minden férfi szexre megy végső soron :D Éppen ezért temetni nem kell a dolgot, csak nehogy meggyőzd magad, hogy majd Te csakazértis megmutatod. A mostani párommal nagyon szeretjük egymást, és a mi kapcsolatunk szexkapcsolatból alakult ki. Rövid, helyesebben inkább nem túl alapos ismerkedés után feküdtünk le egymással először, aztán többször is. :) Megegyeztünk, hogy nem gondolunk sokat a dologba, csak élvezzük a lehetőséget, a pillanatokat. Közben néha beszélgettünk, jól éreztük magunkat a másikkal akkor is, ha nem dugtunk, és rájöttünk, hogy ebből többet ki lehet hozni. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem úgy fogod majd megfogni a pasit, ha sokáig húzod az agyát. A kérdésed, a kommentjeid alapján azt gondolom, hogy már ismered egy ideje, tehát nem az lenne a szitu, hogy rögtön lefekszel vele, ezért rib@ncnak gondol, akivel nem járna. Ha viszont sokáig húzod az agyát, odébb fog állni, főleg, ha szexre hajt.

Ha Te is kívánod, szerintem mihamarabb tedd meg; ha kölcsönös a szimpátia, úgyis egyre többet kér majd belőled, hidd el :); ha meg nem, akkor ugyan nem lett tiéd a fiú, de kívántad és legalább egy szeletet kaptál a tortából.

26/F

2011. dec. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!