Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rátok mosolyog (bájosan, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátok mosolyog (bájosan, nem vigyorgásra gondolok) egy olyan lány aki tetszik, akit nézegettek elég régóta. Reakciótok? L

Figyelt kérdés

Visszamosolyogtok vagy sem?

Ha nem, az rossz jel?


2015. dec. 8. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Előveszem a péniszem, megpörgetem, megfordulok, fújok pár szappanbuborékot az ánuszommal, majd odébb megyek 2-3 métert és megdobálom paradicsommal, aztán kinevetem és hazafutok, ahol már nem mosolyoghat rám a csaj, mert becsukom az ajtót.
2015. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RRR ***** válasza:
megpróbálok beszélgetést kezdeményezni
2015. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ hol és milyen helyzetben.Ha bent az egyetemen nyugodt körülmények között,amikor nem sietek sehova,akkor örülök neki és visszamosolygok,és lehet oda is megyek hozzá.

Ha viszont utcán vagy buszon hasonló helyeken történik ez,és sietek valahova,az más történet.Ha nézegetem régóta akkor nyilván amúgy is tetszik,de ha sietek nem pont ezen jár az agyam,és valószínűleg nem tudnék jól reagálni pont azért,mert baromira nem ott vagyok olyankor fejben....

24/F

2015. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!