Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy pasi csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi csendes akkor már nem is járnátok vele?

Figyelt kérdés
pl ha nem olyan beszédes mindenhol,mint pl ha kettesben vagytok.
2015. dec. 9. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

De.

De most van egy csendes pasim. Igy csak emiatt nem a valasz.

Lazulj es ismerkedj sokat beszelo nokkel.

N

2015. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éppen a csendes srácokat szeretem, de négy szem közt azért legyen beszédes :)
2015. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát azért 4 szem közt beszédes vagyok/lennék :)
2015. dec. 9. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen srácokkal valahogy soha nem alakult ki semmi, mivel én is csendes vagyok, még a többedik randin is kényszeredett volt a beszélgetés.

De ki tudja, ízlés kérdése. Egy volt osztálytársam igazán beszédes hölgy, ő meg egy nagyon csendes srácot választott.

2015. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem járnék. Volt már ilyen barátom, és olyan is aki közvetlen bárkivel és utóbbi jobban tetszik. Nem jön be, ha valaki fél az emberektől.
2015. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!