Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, és úgy veszem észre, hogy tetszem az egyik előadómnak - de azért nem állítanám biztosan. Eddig ez abban nyilvánult meg, hogy előadásokon is meg szemináriumokban is sokszor néz, azt is észrevettem, hogy ha valamilyen vicces megjegyzést tesz, akkor gyakran rám néz először.

Volt hogy mindenkinek elő kellett adnia egy kisebb prezentációt (inkább csak röviden beszélni az adott témáról), és miután én beszéltem, megköszönte és mosolygott rám (ezt másokkal nem csinálta). Ennyiből lehet sejteni valamit?

20/L



2015. dec. 9. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek gyakorlatilag az én egyik egyetemi oktatóm és közöttem is "végbemenő folyamatok", amiket ide leírtál, és nem gondolom túl a dolgot. Szerintem Neked sem kellene.

Szerintem egyszerűen csak szimpátia, plusz okosnak tart, ilyesmi. Ezt még nem gondolnám kicsit sem "tetszésnek".

19/L

2015. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz, azért nem szeretném túlkombinálni. Azért gondoltam, hogy esetleg van valami, mert egyrészt más előadók nem így viselkednek velem, másrészt már akkor is észrevettem ezeket a jeleket amikor én még nem vonzódtam hozzá.
2015. dec. 9. 20:29
 3/5 gb05 válasza:
100%
50-50% esély van mindkettőre szerintem! Lehet csak simán szimpatikus vagy neki! De egy biztos, ha komolyabb lesz a dolog, az hamarosan kiderül. :)
2015. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
max. flört, ami nem ígér folytatást, csak ártatlan játék
2015. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

esélyes ,hogy igen.

amikor poénkodik azért néz mert érdekli,a reakciód,hogy viccesnek találod e. velem is nem egyszer csinálta/ák ezt .

eleinte az összes tanár így kezdi

2016. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!