Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy neten teljesen másképp viselkedik, mint élőben?

Figyelt kérdés
Van egy csoporttársam az egyetemen, egész sokat beszélünk facebookon. Kb. bármiről el tudok vele beszélgetni, órákon keresztül. Mikor először beszélgettünk teljesen meg is lepődtem rajta, mivel már több, mint 1 éve vagyunk csoporttársak, mégis teljesen más kép volt róla a fejemben, mint ami a facebookos beszélgetések alapján kialakult bennem. Jófej, kedves, megkedveltem. Aztán bemegyek az egyetemre, rám sem néz, pár szót szól hozzám, mintha teljesen más ember lenne. Kicsit összezavar ezzel, nem értem ezt miért csinálja. A facebookos beszélgetései alapján kedvel engem, aztán pedig bent már nem tudom mit gondoljak. Ez miért van szerintetek? Kérdeztem tőle is már, de valahogy mindig kitér a válasz elől...
2015. dec. 9. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Zavarban van esetleg vagy nagyon zárkózott és csak neten tud beszélni, bármi lehet. Vagy szimplán csak nem tud kommunikálni szóban, csak neten. Régen nekem is nehéz volt témába lenni szóban, de neten nyomtam neki. Mára már kinőttem...
2015. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Könnyebben bontakozik ki írásban mint szóban. Nekem is van ilyen ismerősöm. Lehet egy enyhe szociális fóbiája is. Amúgy suliban én is mindig nagyon passzív vagyok.
2015. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nagy az esély arra is,hogy tetszel neki,kedvel,és zavarban van és inkább nem mutatja ki élőben..otthon meg repdes az örömtől,ha ráírsz !:)

ezt a magam példáján írom,mert van egy srác az egyetemen ,szintén fb-n szoktunk beszélni,de élőben nehezebben jönnek nekem is a szavak,és szerintem nincs képben arról,hogy nekem mennyire bejön.

írj rá fb-n,biztos ,ami biztos. érdeklődj;)

2015. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hisz így valkinek könnyebb
2015. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ha él társasági életet az egyetemen és van lehetősége kiszakadni a megszokott közegéből (és a haverjaitól), akkor szerintem nem azért viselkedik így, mert zárkózott vagy félénk. Én is egyetemista vagyok és őszintén szólva ha egy felnőtt, huszonéves srác nem tudna ennyi beszélgetés után közvetlenül beszélgetni velem, akkor nem tudnám komolyan venni és lassan "elhalna" az online kapcsolat. Mondjuk nekem ez a viselkedés azért is szokatlan, mert eddig én a suliban csak közvetlen emberekkel találkoztam és mindenki odament mindenkihez ismeretlenül, aztán beszélgettünk csoportokban.

Én a helyedben próbára tenném, elhívnám, vagy "véletlen" összefutnék vele egyetemi rendezvényeken.

2015. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon él társasági életet bent az egyetemen. Elég zárkózott, vagyis csak néhány barátja van. Vannak barátai, de azokat régebbről ismeri, mindig velük megy el erre-arra.
2015. dec. 10. 00:13
 7/10 A kérdező kommentje:
De ugyanakkor meg nagyon furcsa, van, hogy leül mellém előadásokon, vagy megvár gyakorlatokon, valahogy mindig úgy intézi, hogy egyszerre végezzünk, de ha együtt is megyünk a cuccunkért, akkor sem nagyon szól hozzám.
2015. dec. 10. 00:15
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, meg van olyan is, hogy elmegy mondjuk suli után valahova kajálni a többiekkel, és néha megkérdezi, hogy nem-e megyek én is, de azt is mindig úgy kérdezi, hogy úgy érzem csak illendőségből, vagy nem tudom :D Furcsa nagyon.
2015. dec. 10. 00:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne elhívnod valahova?
2015. dec. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert egy illúzió
2015. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!