Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdesz azzal a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdesz azzal a helyzettel ha egy nővel érezhetően kölcsönös a vonzalom, de ő elzárkózik mert?

Figyelt kérdés

..mert párkapcsolatban él.

Mit teszel?


2015. dec. 11. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Hagyom. Volt ilyenem, de ahogy kiderült hogy van barátja, én hanyagoltam a csajt. Mármint komolyra nem terveztem vele.
2015. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hajts olyanra aki kapcsolatban van! Honnan veszed h kölcsönös? és mióta vannak együtt?!
2015. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan lányok, akik szeretnek játszani a srácokkal, hogy ezzel növeljék az önbizalmukat még a tetőfokon is túlra, olyan gondolatokkal, hogy "huh, ez a csávó is belém lett bolondulva, de jó vagyok.."
2015. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélem a nővel személyesen, hogy mit érzek iránta, mit terveznék vele a jövőben.

Régóta vannak együtt? Mennyire komoly a párkapcsolatuk?

2015. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Aki el szokott zárkózni tőlem akármilyen okbol is, azzal nem szoktam foglalkozni tovább...Miért kellene vajon foglalkozni egy ilyen hölggyel? (Attol függetlenül természetesen, hogy megérteném az indokait, és elfogadnám az indoklását is adott helyzetben...)
2015. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 jól mondja , sajna! :\ dehát az ilyenekkel fordítva is megy!
2015. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elzárkózik, akkor nem nagyon tehetsz semmit. Attól még vonzódhat hozzád, csak ugye ellenáll, mert hűséges. Ami amúgy jó dolog. Lehetsz neki te egy kísértés, ha jó a kapcsolata, ha komolyan veszi a hűség fogalmát... Érted.

DE!!!!ha nem tudod magad túl tenni rajta hónapok alatt sem, akkor érdemes vele beszélned. Egy nő nem fogja ilyen miatt leharapni a fejed. A beszélgetés eredménye néha ilyenkor az, hogy a nő átgondolja a hallottakat, szakít a párjával, és utána indulhat az új kapcsolat.

Vagy csak megnyugtat, hogy ő is nagyon vonzónak talál, de soha nem lehettek együtt, mert ő pl. komolyan veszi a házasságát. Ha ezt így hallod tőle, akkor talán utána könnyen túl tudod tenni magad rajta.


Csábítani viszont nem illik semmi esetre sem, ott úgysem egy tudatos döntést hozna, még ha elcsábulna sem...

2015. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!