Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon érthető vagy nem indokol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érthető vagy nem indokolt minden esetben?

Figyelt kérdés

Akárhányszor mosoly érkezik a lányok felől én szkeptikusan fogadom.. Mindig azt gondolom, hogy csak játszanak. Vajon igazam van?


Plusz nem vagyok képes beszélni velük. (Ez lehet az enyhe hímsovinizmusim hatása is)..


2015. dec. 11. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, nem szórakozna veled minden lány

igen, biztos van aki igen, de közel se mindenki

szóval nem indokolt, de ha te ezt egyszer elhatároztad és nem akarsz változtatni, akkor mondhat itt akárki akármit

2015. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem érthetõ és az egyetlen indok, hogy kishitû vagy. Én mindenkire rámosolygok akin látom,hogy rossz napja van.

18L

2015. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben érthető, de nem minden esetben. Nehéz leszűrni. Jó pár lánytól kaptam pozitív jelzést, próbálkoztam, de kiderült, hogy csak önbizalom növelésre vágytak, semmi komolyra. Néha azért volt komolyabb mögöttes tartalom is, próbáld meg leszűrni.
2015. dec. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!