Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném le saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le saját magamat?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban élek, nagyon szeretem a páromat, de az utóbbi időben nehéz időszakunkat éljük. Egyszerűen forr a vérem.. Hajt a kíváncsiság, csábítani akarok, elcsavarni más fejét, uralkodni felette az ágyban. A párommal ez most nem kivitelezhető. Nyilván nem akarom megcsalni, nm ezt tervezem, de megőrülök.


Hogyan győzzem le saját magamat?


2015. dec. 11. 23:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk ha szeretnéd a párodat, nem gondolkodnál ilyenen és nem is írnád ki ide.
2015. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem értek egyet.


Privát kérdésre válaszolva, nő vagyok és 3 éve vagyunk együtt.

2015. dec. 11. 23:35
 3/26 A kérdező kommentje:
(Nagy sóhaj...)
2015. dec. 11. 23:36
 4/26 anonim ***** válasza:
Pároddal miért nem lehetne újítani , nekem is volt olyan ,hogy kicsit untam a szexet fel dobtam magamra egy dögös fehérneműt bilincs és a párom is élvezte , de azon hogy megcsaljam soha nem gondolkoztam , próbáld izgalmassá tenni a kapcsolatod nem máson gondolkodni, ha nem megy másra vágysz hagyd el nincs értelme húzni egymás idejét ..
2015. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
És félreértés ne essék, ezeket a vágyaimat meg tudtam élni a párommal, és többek közt ezért is imádtam/imádom őt. Jelenleg egyszerűen nem megy ez, de a vágyaim ugyanúgy megvannak.
2015. dec. 11. 23:39
 6/26 anonim ***** válasza:
A nagy sóhajt a pároddal átélt emberfeletti szeretkezés közben, után kell megejteni :D Nem most. No de: mi az, hogy nem kivitelezhető? Érzelmi/fizikai akadálya van? Ha előbbi, akkor nem szeretitek egymást (igazán), ha utóbbi, az meg idővel leküzdhető. Tartsd addig is hűvösen a puncidat!
2015. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hidegen hagyja, hogyha felhúzok egy szexi fehérneműt. Próbálom menteni a kapcsolatot, nem hagyni, hogy odavesszen, de ezen a ponton jelenleg nem partner a párom. Tudom, hogy nem akar elveszíteni, és dolgozunk magunkon, de ez a rész le van jelenleg maradva. Ezért nem tudom vele megélni ezt. ÉS mondtam, nem akarom megcsalni.
2015. dec. 11. 23:41
 8/26 A kérdező kommentje:
És épp ez a problémám...fogalmam sincs hogyan hűtsem le magam. :D
2015. dec. 11. 23:43
 9/26 anonim ***** válasza:

Vegyel 1-2 vibratort es hasznald. Akar elotte is elojateknak. Legalabb orgazmusod lesz. Aztan add a pasid kezebe, h csinalja o neked.

N

2015. dec. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hideg zuhany? Masztizz és kész.
2015. dec. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!