Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon különbözünk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon különbözünk a párommal szinte minden téren viszont a testi kapcsolat az egyszerűen fantasztikus. Lehet így komolyabb és tartósabb a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szóval lassan fél éve együtt vagyunk viszont elég sok mindenben más a véleményünk , az érdeklődési körünk is teljesen más viszont a testi dolgok annyira jól működnek. Soha nem volt senkivel ennyire jó mint vele.

Nagyon fontos nekem de tartok attól,hogy ez még csak a kezdeti lelkesedés. Mit tegyek? .. ő 28 éves

24/ L


2015. dec. 3. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egyezik a jövőképetek akkor addig lesztek együtt amíg az egyikőtök családot nem szeretne alapítani.
2015. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az exemmel. Sajnos 2 év után egyre több lett a konfliktus, é végül szakítottunk. :(
2015. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem fog sokáig tartani. Gondolj bele: egy közös programot nem tudtok csinálni, mert annyira nem egyezik az érdeklődési körötök.


Nekem is így indult exemmel. De a végére kiforogta magát a dolog, hogy így nem megy. Mindketten szeretünk zenét hallgatni, de én rockosabb metálosabb vagyok, ő pedig csak Nickelback-et vagy 1-2 pop/hip-hop/rap előadót szeretett. Én szeretek koncertre járni, ő viszont utált, mondván "az nem olyan jó minőségű mint a feltétel".

Szeretünk filmezni, én többnyire mindenfélét szeretek, főleg fantasy-t, misztikumot, akciót, ő inkább a krimis cuccokat szerette - egy mozira nem tudtunk elmenni, ráadásul ő mindig lefujjolta az általam kedvelt filmeket.

Én szeretek olvasni, ő az életben nem olvasott ki egy könyvet se.


Nem minden a szex, nem tart össze egy kapcsolatot. Majd találkozol egy olyan pasival, akivel a szemléletetek és az érdeklődési körötök is egyezik/hasonló. A szexben meg össze lehet csiszolódni, csak ki kell nyitni a szád és kicsit segíteni egymást!

2015. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
volt ilyen kapcsolatom, a szex sajnos nem elég egy kapcsolathoz, habár a mai napig jó érzéssel gondolok rá :D
2015. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még mindig együtt vagyunk bár volt egy kisebb fasírt köztünk de szeretjük egymást és azt a kevés dolgot amit mind ketten szeretünk együtt csináljuk amit pedig az egyikünk szeret a másikunk pedig nem azt próbáljuk mi is elfogadni/ megkedvelni és így fogadjuk el egymást . Azóta konfliktusok sincsenek ,hogy ki mit szeretne vagy mit nem.

Csak az egónkat kellett elengedni. :D

2017. febr. 25. 05:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez igen ritka, hogy valaki évek után még visszatérjen a kérdéséhez, és elmesélje, mi történt.

Az még ritkább, hogy aki itt kérdezett párkapcsolati problémáról, annak a problémája pozitivan oldódjék meg.

Nem is beszélve arról, hogy a megoldáshoz mindketten pozitívan tudtátok megváltoztatni az egyéniségeteket, lemondva annak egy részéről.

Őszintén gratulálok.

Ha akkor itt lettem volna a GYK-n, azt írtam volna, hogy noha rendben múködik, de a párok sokasága nem tudja elmondani magáról, hogy a szex tökéletes köztük, meg kell becsülni ezt a csodát. Az együttélés lemondással is jár, de ha esténként a nap pozitívan végződik, akkor a gondok elveszítik a súlyukat.

2017. febr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen:) remélem ő lesz majd a férjecském olyan jó vele
2017. febr. 26. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!