Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek ezzel a csúnyácsk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek ezzel a csúnyácska, szép kategorizálással mikor mindenkinek más a szép?

Figyelt kérdés

Engem annyira idegesít ez a kategorizálás, hogy szép a széppel, csúnya a csúnyával mikor kinek mi a szép és a csúnya, ez annyira gyerekesnek tűnik nekem.

Több olyan kérdést látok mikor kiírja valaki, hogy csúnyácska vagyok és szépek vonzanak aztán látok olyan válaszokat, hogy akkor miért nem a csúnyácskák után futsz.

Úgy látom ott mind a kérdező, mind a válaszolók látják rosszul a kérdezőnek rossz a hozzáállása míg a válaszolok meg elég egysíkúan látják.

Szerintem itt az önelfogadáson van a lényeg, mert ha kimondjuk azt, hogy nincs baj velünk akkor úgyis lát minket mindenki, különben ne csodálkozzunk, ha senkinek se tetszünk.


2015. dec. 12. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Az odáig oké, hogy az ízlések különböznek, de ettől még van olyan, ami a többségnek tetszik, és ami csak keveseknek, és vannak olyanok, akiknek sokféle tetszik, és olyanok, akiknek speciális az ízlésük. Tehát a "mindenkinek más" szó szerint nem igaz.


Kettő: önelfogadni max azt érdemes, amin nem lehet változtatni. Amin lehet, azt fejlesszük, ne törődjünk bele.

2015. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Minek írtad ki ezt a kérdést, mikor már most tisztán látszik, hogy eldöntötted az elején, hogy úgy se fogod elfogadni más véleményét, csak a saját hülyeséged fújod majd.

Egyébként az első leírta, hogy azért van így, mert eleve marhaságot állítasz.

Szal tényleg nincs miről beszélni.

2015. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak annyit akartam elmondani ezzel, hogy különbözőek vagyunk és nem tudhatjuk kinek tetszhetünk legjobban, mert nem lehet ilyen egyszerűen lecímkézni valakit, hogy szép vagy csúnya. Igaz van kivétel, ha valaki nagyon igénytelen magával szemben túl kövér vagy annyira sovány, hogy kilátszanak a csontjai, szakadt büdös ruhába jár, rohadnak a fogai és nem tisztálkodik, de én nem az ilyen szélsőségekre gondoltam.
2015. dec. 12. 10:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem csak a végletek miatt tarthatja magát csúnyának valaki, hanem lehet olyan arcformája mondjuk, ami tényleg elég szerencsétlen. A 'csúnyák' azok, akik a fentebb említett esetekből a "keveseknek tetszik"-csoportba tartoznak, és azon aggódnak, hogy ezt a keveset nem fogják megtalálni.


Persze kinevezni az épp aktuális mainstream ízlést Egyetlen Létezőnek, és azon sápítozni, ha valaki nem tartozik bele tényleg dőreség. Gondolom inkább erre gondoltál :P

2015. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

"annyira sovány, hogy kilátszanak a csontjai" Ez szerinted igénytelenségre utal? Hát ez vicces.Nem hallottál még olyanról,hogy genetika?

Az egész családomban,hasonló idős korban,mint én,apukám is,nagypapám is,stb. mindenki pont ilyen vékony volt,mint én.Igen,genetikailag ilyen vagyok.Edzettem is már rá,sőt sportoltam is sok évig,dolgoztam is fizikai munkát is sokáig,de mégsem látszik meg rajtam egyik sem.Nos? :)

Ennyit erről...

24/F

2015. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a gond amikor valaki tényleg elég csúnyácska, viszont a tipikus cicababák/ kigyúrt szépfiúk érdeklik és utána itt siránkozik, hogy nem kell senkinek és miért ilyen felszínesek (!!) a férfiak/nők hogy nem veszik észre az ő belső értékeit.


Nekem semmi kifogásom az ellen hogy mindenkinek más a szép, örülök hogy lehet néha látni csúnyább pasit szép nővel vagy kövér, esetleg csúnya lányt jóképűbb pasival. Ez mind jó dolog. De ha valaki tudja magáról hogy csúnya és a másik nem képviselői közül csak az attraktív egyedek érdeklik,akkor ő az aki felszínes, hiszen ő sem a "hozzá illőbb" egyedek között keresgél.


Még egyszer mondom, tök jó dolog amikor mégis létre jön egy ilyen párosítás, de azért ez a ritkább eset és ha én csúnya, kövér lányként csak jóképű, sportos pasikkal akarnék járni, igazságtalan lenne őket felszínességgel vádolni, mert nem felszínesebbek nálam illetve ha annyir zavar engem hogy nincs senkim akkor át kéne gondolnom ebben az esetben, hogy nem raktam-e túl magasra a mércét.

2015. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól mondod kérdező... Engem is irritál ez a kategorizálás. De szerintem ezt csak a fiatalok csinálják. A 25 év alatti korosztály....sajnos ők még nem úgy látják a világot, mint amilyen az valójában.
2015. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is irritál ez a kategorizálás, de a többség nagyjából ugyanazt látja szépnek, helyesnek, átlagosnak és csúnyának. Ezért jönnek ezzel.
2016. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!